Sluneční slona, chránič sedadla pod dětskou autosedačku, držák bezpečnostních pásů pro děti - to všechno jsou věci, které pomohou maminkám a jejich ratolestem v pohodlnějším cestování autem. Vyberte si!

Babypoint

Sluneční clona s pláštěnkou na autosedačku 0-13kg

babypointClona na autosedačku chrání dítě před sluncem, hmyzem, větrem a deštěm. Clona ze síťoviny zajišťuje prodyšnost a vizuální kontrolu dítěte. V kapse na zip je umístěna vytahovací sluneční clona s ochranným faktorem UPF 50+, která blokuje 98% UVA a UVB záření. Nebrání v nošení sedačky za držadlo. Otvor na zip v přední části umožňuje snadný přístup k dítěti. Reflexní proužky po stranách zajišťují viditelnost i v noci. Součástí výrobku je pouzdro na zip. Snadná instalace, vhodné pro většinu autosedaček sk. 0-13 kg. Vhodné od narození.
Cena 589,-

Zpětné zrcátko s hudbou Baby In-Sight® Světlušky

BabypointVelké zrcátko s měkkým orámováním snadno připevníte proti dítěti k sedadlu nebo opěrce hlavy v autě. Dálkovým ovládáním můžete vybírat z osmi uklidňujících melodií pro utišení či uspání dítěte v celkové délce 24 minut. Pro zabavení nebo uspání dítěte můžete zvolit ze dvou představení světélkujících LED lampiček. Díky extra velké vypouklé ploše zrcátka vidíte vy na své dítě a dítě vidí v zrcátku sebe i vás . Odolné proti rozbití. Univerzální úchyty vhodné do většiny aut. Vhodné od narození
Cena 929,-

Zpětné zrcátko Baby In-Sight® Soft-Touch™ Mega béžové

BabypointExtra velké zrcátko s měkkým orámováním snadno připevníte proti dítěti k sedadlu nebo opěrce hlavy v autě. Díky extra velké vypouklé ploše zrcátka vidíte vy na své dítě a dítě vidí v zrcátku sebe i vás. Měkký polstrovaný rám, univerzální úchyty vhodné do většiny aut. Odolné proti rozbití. Vhodné od narození.
Cena 489,-

Chránič sedadla pod autosedačku Plus 1ks

BabypointMaximálně chrání vaše autosedadlo před poničením pod autosedačkou. Díky použitému pevnému materiálu chrání sedadlo před otlaky a odřením od autosedačky, protiskluzové proužky drží autosedačku i chránič bezpečně na místě. Se třemi kapsami na uložení drobností. Při zašpinění stačí pouze otřít. Vhodné pro použití s autosedačkami všech věkových kategorií včetně autosedačky umístěné proti směru jízdy.
Cena 799,-

Držák bezpečnostních pásů pro děti

Babypoint Pomáhá správnému umístění bezpečnostních pásů u dětí, které již vyrostly z autosedačky i podsedáku. Udržuje pás v ideální poloze tak, aby dítě nedřel do krku či obličeje. Výrobek není určen pro použití v autosedačkách. Určeno pro děti od 4 let.
Cena 189,-

Zpětné zrcátko Baby In-Sight® Soft-Touch™ Mega šedé

Babypoint Extra velké zrcátko s měkkým orámováním snadno připevníte proti dítěti k sedadlu nebo opěrce hlavy v autě. Díky extra velké vypouklé ploše zrcátka vidíte vy na své dítě a dítě vidí v zrcátku sebe i vás. Měkký polstrovaný rám, univerzální úchyty vhodné do většiny aut. Odolné proti rozbití. Vhodné od narození.
Cena 489,-

Kompletní sortiment kočárků a dalších potřeb pro maminky si můžete osobně prohlédnout a vyzkoušet v kamenné prodejně Trendy Baby v Nupakách u Prahy, nedaleko obchodní zóny Průhonice – Čestlice. Adresu prodejny i kompletní nabídku naleznete na e-shopu www.trendybaby.cz. Majitelky obchodu a e-shopu Trendy Baby jsou zároveň výhradním dovozcem značky iCandy do České republiky a kočárky distribuují i do dalších obchodů s potřebami pro maminky a děti.

V kamenné prodejně Trendy Baby v Nupakách u Prahy můžete očekávat nadstandardní služby, počínaje odborným poradenstvím při nákupu kočárku i další výbavičky až po přizpůsobení otevírací doby vašim časovým možnostem.

Babypoint

Inspiraci pro svůj nákup hledejte na www.trendybaby.cz

Reklama