.

Tipy na zítřek: Co vás čeká na Žena-in.cz? Horoskop vám prozradí, jaký je v posteli

Novinky

Tipy na zítřek: Co vás čeká na Žena-in.cz? Horoskop vám prozradí, jaký je v posteli

V zítřejším vydání na Žena-in.cz se zaměříme hlavně na pejsky. A také na horoskopy a to hned na dva. Dojde i na módu a dozvíte se, zda nosit, nebo nenosit modré oční stíny, které slaví návrat.

„Milujete psy a adrenalin? Pak je pro vás mushing to pravé“, tak se jmenuje článek, který vás zasvětí do krás psího spřežení. Psům se bude věnovat i Dana Haklová. Ta vylíčí příběh ženy, jenž toužila po psovi, ale partner byl proti. Ona si nakonec prosadila svou, ale že by se jednalo o výhru, se říct nedá.

Rýsuje se vám nový vztah a nechcete nic ponechat náhodě? Předtím, než s ním hupsnete do peřin, zjistěte si jeho znamení. Podle horoskopu, který pro vás sestavila Julie Hájková, se totiž dozvíte, zda s ním vůbec o nějakou postelovou romantiku stojíte. Jestli fandíte spíš čínským horoskopům, vězte, že je tu rok dřevěné kozy a my víme, co vás v něm čeká a nemine.

adasf

   
18.02.2015 - Redakční novinky - autor: Marta Pušová

Komentáře:

 1. [3] libuno [*]

  libuno — #2 Do rána to bude opravené.

  A teď jsme u jádra věci. Všichni mají vystudováno, dostudováno, maji soukromé či státní školy. Nemají, či neznají pravopis. Náš český je neskutečně těžký.

  Proto budeme dětem ulehčovat - jiné písmo, tudíž opět guláš - klasika, posléze nové. Nejsem proti. V 1. třídě zavedeme angličtinu, někde ji nezavedou. Odstěhování. Co řešit? Pokud ten jazyk v 1. třídě nebude, bude hurá, po půlroce neznalosti - co?

  Toto odporné školství, ve kterém se pohybuji od komunistů, já, ač nekomunistka (rodiče dělnického původu, posléze vdaná za syna otce vězněného v Jáchymově). Ministerstvo školství stojí za starou bačkoru. Nekoncepční, každá škola si dělá co chce, každý má jiné učebnice, děti také se chovají tak, jak chtějí.

  Žádný pořádek, každý radí, všichni ty děti mají nějak vychované, všichni si ve škole stěžují - spolužák mu plivl na svačinu, spolužák chtěl od něj pero, spolužák ho kopl, spolužák ho honil.

  Je mi do breku, co má ten pitomej kantor (ideál) učitel řešit. Je to o výchově, nebo o vzdělání.

  Ani ten ministr to nevyřeší. Od roku 1989 to nevyřešil žádný. Naše školství bylo jedinečné. Omlouvám se, u nás v rodině nikdo nebyl v KSČ:

  superkarma: 0 18.02.2015, 22:00:22
 2. [2] libuno [*]

  jarada — #1 Jsi dobrá. já to také četla, ale hrubku najít, to se i kolem mě minulo.

  1. na komentář reaguje libuno — #3
  superkarma: 0 18.02.2015, 21:34:40
 3. avatar
  [1] jarada [*]

  Milujete psi - to je neuvěřitelné, že má redaktorka takový problém s i/y.

  1. na komentář reaguje libuno — #2
  superkarma: 1 18.02.2015, 21:19:40

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme