Zima je obdobím, které mají v oblibě nejen děti. Přináší však s sebou úskalí v podobě vysušené a namáhané pleti. Pokožka trpí mrazem, větrem a přecházením mezi vytopenými místnostmi a venkovním prostředím. Proto je třeba věnovat zvýšenou péči nejen dospělé, ale i jemné dětské pokožce.

AltermedÚčinnou ochranu dětské pleti nabízí Altermed baby WINTER cream. Citlivou pleť pomůže udržet příjemně vláčnou a regenerovanou i v nepříznivém počasí. V jeho složení najdete unikátní Arctic complex altermed s výtažkem z arktické mořské řasy, která oživuje, energetizuje a chrání pokožku.  Navíc obsahuje vitamin E, meruňkový olej, allantoin. Děti si tak mohou zimní radovánky užít bez omrzlých tváří.

Cena Altermed Baby Winter Cream je 150 Kč.

AltermedAltermed Zimní krém SPF 20 + balzám na rty SPF 15jsou k dostání samostatně i v praktickém balení 2v1, které kromě krému na obličej skrývá na víčku balzám na rty. Toto balení je výborné při cestování či sportu a při pobytu na horách. Produkty řady Altermed WINTER jsou vhodné pro všechny typy pleti, děti i dospělé.

Cena Altermed Pamthenol Winter 2v1 je 210 Kč.

Zimní řadu Altermed PANTHENOL WINTER koupíte ve vaší lékárně a nově také v síti lékáren Dr. Maxe, kterých je po celé České republice již více než tři sta.

Reklama