Ideální svačina pro zdravé děti má vyrovnanou skladbu bílkovin, sacharidů, vitamínů... a všech nezbytných látek pro zdravý růst a dodání potřebné energie nejen školákům.

Rosický toustový chléb světlý

chleba250 g a 500 g
(vyrábí PENAM)

Kvalitní chléb, jakým je například Rosický toustový chléb světlý značky Penam, umožňuje vytvořit celou řadu chutných svačin. Bohatě obložené sendviče, tousty zapékané na sladko i na slano - to vše vaši malí školáci jistě ocení. Příprava takové svačinky může být navíc zábavná. Nechte děti, ať si chutnou přesnídávku vytvoří samy. Samozřejmě s vaší asistencí. Uvidíte, že je bude kombinování surovin a práce v kuchyni bavit. Toustový chléb se dá kombinovat téměř se vším, fantazii se meze nekladou!

Šestizrnný chléb

chleba500 g
(vyrábí PENAM)

Pokud chtějí rodiče dát svým dětem něco zdravějšího, mohou jim připravit svačinku z Šestizrnného chleba. Lahodnou chuť mu dodávají dýňová a slunečnicová semínka. Šestizrnný chléb je zdrojem přirozené vlákniny a zinku. Doporučujeme ob den střídat s toustovým chlebem, aby tak každodenní svačiny či snídaně byly různorodější.

Zlatý slunečnicový chléb

chlebaVícezrnný chléb
500 g
(vyrábí PENAM)

Lehkým a zdravým základem kvalitní svačinky se může stát Zlatý slunečnicový chléb značky Penam z řady Lepší den. Lahodnou chuť mu dodávají křupavá slunečnicová semínka a jemné těsto. Spolu se zdravou pomazánkou či kvalitní šunkou tak bude tou nejlepší svačinkou pro vaše děti.

Párty chléb

chlebaChléb pšenično-žitný
50 g
(vyrábí PENAM)
Pryč s tradičním tvarem
Párty chléb se stane ozdobou každé dětské svačinky. Má zcela nový originální tvar inspirovaný francouzskou bagetou. Lahodná chuť klasického českého chleba ovšem zůstává. Díky jeho tvaru bude krájení hrou a každý krajíček bude vypadat přesně tak, jak má. Navíc tímto chlebem uděláte radost i svým ratolestem, které už nebudou ohrnovat nos nad „zase tím velkým krajícem", ale dostanou krajíček padnoucí akorát do jejich malých ručiček.

Reklama