Ideální svačina pro zdravé děti má vyrovnanou skladbu bílkovin, sacharidů, vitamínů... a všech nezbytných látek pro zdravý růst a dodání potřebné energie nejen školákům.

Závin s tvarohovou náplní „Něco na zub"
penam70 g (vyrábí PENAM)

Tradiční sladká svačinka plněná tvarohovou náplní v praktickém balení nemůže chybět v žádné aktovce nebo batůžku. Vydatný zdroj energie nejen pro malé školáky. Pro další dny si mohou školáci vybrat závin také s náplní makovou, povidlovou a rybízovou.

Rosický chléb toustový výběrový
penam500 g(vyrábí PENAM)

Kvalitní Rosický toustový chléb umožňuje vytvořit celou řadu chutných svačin. Bohatě obložené sendviče, tousty zapékané na sladko i na slano, či oblíbené topinky...
Fantazii se meze nekladou!

 

Šestizrnný chléb
500g (vyrábí PENAM)

penamPokud chtějí rodiče dát svým dětem něco zdravějšího, mohou jim připravit svačinku z Šestizrnného chleba. Lahodnou chuť mu dodávají dýňová a slunečnicová semínka. Šestizrnný chléb je zdrojem přirozené vlákniny a zinku. Doporučujeme ob den střídat s toustovým chlebem, aby tak každodenní svačiny či snídaně byly různorodější.

 

Slunečnicový chléb
penamCelozrnný žitný chléb 300 g, 500 g (vyrábí PENAM)

Lehkým a zdravým základem kvalitní svačinky se může stát i Slunečnicový chléb značky Penam z řady Lepší den. Lahodnou chuť mu dodávají křupavá slunečnicová semínka a jemné těsto. Ne nadarmo patří mezi nejprodávanější balené chleby značky Penam. Spolu se zdravou pomazánkou či kvalitní šunkou tak bude tou nejlepší svačinkou pro vaše děti. K dostání jsou varianty v 300g a 500g balení, které jsou předem nakrájené a zabalené.

Kuřecí šunka z prsních řízků výběrová
penam(vyrábí Vodňanské kuře)

Kvalitní pochoutka
penamZnačka Vodňanské kuře na váš stůl přináší lahodnou Kuřecí šunku z prsních řízků výběrovou, která je díky vysokému podílu masa vhodná jako zdravá svačinka pro vaše malé strávníky. Její vynikající chuť skvěle doplní například zapečené tousty či celozrnný chléb. Spolu se zeleninou a sýrem pak vytvoří chutnou lehkou svačinu, která bude hotová „raz dva".

Tradiční hrubozrnná paštika
penam(vyrábí Maso Planá)
Tradiční školní svačinka se neobejde bez poctivé játrové paštiky. Ta od Masa Planá je jemně kořeněná přesně tak, aby dětem chutnala. Rodiče určitě potěší informace, že produkt neobsahuje lepek. Tato tradiční hrubozrnná paštika je oceněna značkou kvality klasa A.

Reklama