Nabízejí totiž překrásné sety, ze kterých si vybere úplně každá žena. Make-up paletky všech barev a typů, zlatý pudr ve spreji, třpytivé laky na nehty, či elegantní atomizér na parfém v luxusním provedení. Opravdu je z čeho vybírat.

Dárkové sady už dávno nemusejí být jen „nouzovky“ pro last minute nakupující. Z bohaté nabídky letošních setů můžeme vybírat od opravdu velkých make up sad, které by ocenily i profesionální vizážistky, až třeba po rozkošný balzám na rty pro kamarádku. Sety nejsou zaměřeny jen na dekorativní kosmetiku, ale můžeme vybrat také set péče o pleť, či kosmetickou taštičku se štětcem Kabuki. Nezapomnělo se ani na malé slečny, pro ty je připravena kazeta ve tvaru kočičky.

Dnes pro vás máme tyto zajímavé tipy:

MARIONNAUD 3 MAKE-UP CRACKERS

Typickou vánoční kolekci sladkých pochoutek představuje toto trio. V každém z bonbónků se však neskrývá sladkost, ale zkrášlovací pomocník – dvě rtěnky, pudr, set čtyř očních stínů, tužka na oči a tvářenka. Hravý dárek, kterým potěšíte jak kamarádku, tak i maminku, či dospívající neteř.

K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 449 Kč.

MARIONNAUD FESTIVE ELASTICS SET

Šest trendy gumiček ve svátečním barevném provedení oceníme nejen při tvorbě plesových vlasových kreací, ale i při běžném nošení. Jednoduchý, praktický dárek pro všechny dlouhovlásky.

K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 99 Kč.

MARIONNAUD NAILS BEAUTY SET

Krásné a pěstěné ruce s dokonalou manikúrou jsou vizitkou každé ženy. V této sadě najdeme vše, co je pro precizní manikúru potřeba.
Pilník ve svátečním, třpytivém hávu, podkladový a vrchní lak na nehty, který vyživí nehty a následně zafixuje lak. Lak na nehty v krásném, ženském odstínu a samozřejmě nesmí chybět odlakovač – stačí do něj nehty vložit, otočit a je hotovo.
Perfektní manikúra nikdy nebyla jednoduší.

K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 529 Kč.

MARIONNAUD FASCINATING EYE SET

Kompletní sada pro krásné oči obsahuje řasenku, malou tužku na oči, která se vejde i do mini plesového psaníčka a také šetrný dvoufázový oční odličovač, který ocení i nositelky kontaktních čoček, či ženy s citlivou pokožkou.

K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 529 Kč

MARIONNAUD IRRESISTIBLE KABUKI SET

Štětce kabuki netřeba představovat, tímto zázrakem vykouzlíme na našich tvářích přirozeně vypadající líčka, či doladíme pudr. Tato sada kromě štětce Kabuki se syntetickými vlákny obsahuje také malou zlatou kosmetickou taštičku, kterou využijeme na další kosmetické nezbytnosti.

K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 449 Kč.

Více inspirace najdete na stránkách marionnaud.cz

Reklama