Komu udělá větší radost super rychlá napínavá a dobrodružná autodráha? Tátovi nebo synovi? Aby mohly být letošní Vánoce pestřejší o nové akční dráhy a auta, přinášíme vám tipy na vánoční dárky pro kluky každého věku. Vjejich snech a přáních se objevují stateční hrdinové, cestovatelé, válečníci, sportovci a především právě auta schopná vyhrát každý závod a zdolat nejednu překážku. Jsou rychlá, barevná, skládací, závodní. Je jich celá řada. Při výběru dárku se můžete spolehnout třeba na osvědčená, dlouhou řadou let prověřená auta Hot Wheels. Poprvé jejich motory burácely už v roce 1968. Nejprve se vyráběly malé modýlky, které vypadaly přesně jako skutečná auta. Dnes se vyrábějí miliony nejrůznějších autíček, která jsou závodní, vypadají moderně nebo strašidelně, zkrátka jako vpředstavách správných kluků.

hotHOT WHEELS MOTORIZOVANÁ MEGA GARÁŽ
V Motorizované Mega Garáži si můžete postavit městečko Hot Wheels podle svých představ! Autodráha nabízí sedm nových přípojných míst – můžete si tak postavit Hot Wheels městečko v jakémkoliv směru a umýt své Hot Wheels auto v myčce, natankovat benzin, nebo se zastavit na odpočívadle. Balení obsahuje jedno autíčko Hot Wheels, ale je jen na vás, kolik aut ve své garáži necháte jezdit.
Více informací: www.hotwheels-auta.cz

carsCars Auta Vytuněný Blesk McQueen
Proč mít jednoho Bleska McQueena, když jich můžete mít 5? S novým autíčkem od Mattela, rychlíkem Bleskem McQueenem, máte jedinečnou možnost si svoji oblíbenou postavu upravit podle svého! Auto je velké a má spoustu zábavných výměnných dílů. Můžete tak odmontovat a prohodit nárazníky, boční panely i další části a vytvořit mu úplně novou vizáž! Autíčko poskytuje možnost postavit si buď 5 různých typů Bleska McQueena z filmu Disneyho Pixar Auta, nebo si namixovat a složit vybrané kousky dohromady a vymyslet si tak svou úplně novou verzi!

hotHot Wheels Star Wars Set autíčko s tratí
Set autíčka s tratí, který spojuje svět Hot Wheels a Star Wars,Vám umožní spoustu prostoru pro napínavé bitvy mezi světlou a temnou stranou síly! Hra přináší nekonečné dobrodružství s autíčkem Hot Wheels Star Wars a vy si tak můžete vytvořit svou oblíbenou zápletku z legendární filmové ságy Star Wars nebo Star Wars Rebelové. Nelze kombinovat s některými sadami Hot Wheels.
Více informací na: www.hotwheels-auta.cz

autoHot Wheels autíčka ve stylu Star Wars
Oblíbené značky Hot Wheels a Star Wars spojily síly a přichází společně s novou řadu miniaturních aut. Sběratelská vášeň pro Star Wars tak nyní nabývá nové rozměry díky postavám převtěleným do podoby autíček, se kterými je snadné stát se součástí napínavých hvězdných bitev. Každé z autíček je navrženo tak, aby zachytilo charakter jednotlivých postav. Můžete si tak zazávodit s Darth Vaderem, Chewbaccou, Yodou nebo třeba Lukem Skywalkerem.  Ideální pro děti od 3 let, ale i pro rodiče a všechny fanoušky a sběratele. K dostání v každém dobrém hračkářství.Více informací na: www.hotwheels-auta.cz

scraScrabble Junior
Scrabble je legendární hra se slovy, která baví a spojuje miliony lidí po celém světě. Velice vydařenou podobou této hry, která zabaví i děti, je verze Scrabble Junior, obsahující jeden herní plán pro menší děti, které se písmena teprve učí a druhý pro starší, které jsou již schopny tvořit slova. Kromě slovní zásoby hra všestranně a zábavnou formou rozvíjí jejich dovednosti, jakými jsou kreativní myšlení, jemná motorika, vnímání prostoru, základy matematiky a pozornost a soustředění.
Více na www.scrabble-hry.cz

unoKarty UNO
Klasická karetní hra vhodná ke zkrácení dlouhé chvíle a rychlému pobavení se s rodinou či přáteli. UNO je karetní hrou bystřící postřeh a soustředění. Je rychlá a zábavná. Principem hry je přebíjení karet dle barvy a čísla. Vítězem se stává ten, kdo se zbaví všech svých karet a nezapomene vyslovit UNO!
Více informací: www.mattel-games.cz

 

Reklama