Chcete udělat někomu z rodiny radost praktickým dárkem? Přinášíme vám skvělé tipy, kterými se můžete inspirovat.

mixerVyužijte speciální prodloužené 5 leté záruky na stolní mixér z řady Masterpiece Collection ESB9300 s příkonem 1200W, který skvěle mixuje, připravuje nápoje a pokrmy. Zvládne úžasné smoothie, drcení ledu i přípravu horkých polévek. Má přednastavené režimy mixování, 6 nožů (titanové nože) a jeho nádoba je vyrobena z TRITANu o objemu 2,2 l bez ftalátů a BPA.  Samozřejmostí je variabilní nastavení rychlosti a víko s plnícím otvorem. Mixér zakoupíte v barvě matný nerez.       

www.electrolux.cz

 

Příprava vánočního cukroví nikdy nebyla tak jednoduchá! robotKuchyňský robot Assistentcelokovové tělo s výkonným 1000W motorem, 2 mísy z nerezové oceli o objemu 4,8 l a 2,9 l. Tři nástavce na hnětání, míchání a šlehání. Dokoupit lze nástavce na těstoviny, masomlýnek a sadu struhadel. Modře podsvícený regulátor rychlosti má nastavení v 10 stupních, bílá led dioda osvětlující prostor v míse pro lepší přehled při práci. Kuchyňský robot zakoupíte v několika barevných provedeních.

www.electrolux.cz

 

kavovarVynikající kávu ocení v předvánočním shonu určitě všichni milovníci kávy. Překapávací kávovar z kolekce Expressionist EKF7900 s výkonem 1100 W má kontrolku zapnutí, ukazatel vodního sloupce na pravé straně, displej s hodinami a časovačem a nastavením aroma, automatické spuštění a vypnutí. Nerezová termokonvice je určena až pro 10 šálků, systém „drip stop“ zabraňuje kapání vody. Kávovar má nepřilnavou desku ohřevu a měrku na obou stranách konvice. Je k dispozici v nerezovém provedení.

www.electrolux.cz

 

ergoObdarujte své domácí mazlíčky! Tyčový vysavač Ergorapido ZB3230P je nezbytným pomocníkem pro domácnosti se zvířecími mazlíčky. Díky speciální elektrické hubici na zvířecí srst vysajete jednoduše nejenom nečistoty, ale i zvířecí srst z koberců, čalounění a podlahy. Vysoce výkonná lithiová baterie vydrží v provozu až 45 minut. Samostatně stojící vysavač má i odnímatelný ruční vysavač pro vysávání povrchů nad úrovní podlahy.

A navíc nyní do 24.12.2016 dostanete k nákupu voucher na 500 Kč na nákup krmiva nebo dalších výrobků pro vaše mazlíčky.

www.electrolux.cz

Reklama