Dárky

Tipy na vánoční dárek pro muže

Někdo se každoročně těší z nové knížky, jiný každoročně trpí nad novým balíkem ponožek. Nedělejte žádné kompromisy a potěšte své muže krásnými dárky. Ke každému přípravku společnosti Walmark dostanete nyní jako bonus malý dárek, který potěší. Můžete dostat alkohol tester, krém pro okamžité prohřátí kloubů a svalů nebo dávku přípravku navíc. Vyberte si sami!

Prostenal - Ověřený trumf v péči o prostatu

prostenal

Hledáte dárek pro muže? Takový, který opravdu pomůže? Prostenal nyní dostanete ve speciálním vánočním balení Prostenal s PERFECT COMPLEXEM 60+30 tobolek nabízí komplexní péči o prostatu muže. Jako dáreček dostanete nyní k balení ještě alkohol tester. Prostenal s PERFECT COMPLEXEM: je kombinace tří aktivních látek, která přináší blahodárný účinek na prostatu, obsahuje osvědčenou kombinaci na prostatu kopřivu dvoudomou a Saw Pal metto, podporuje správnou funkci močového a pohlavního ústrojí.

ArthroStop RAPID - Pro zdravé a silné klouby

arthrostop

Ideální dárek pro všechny sportovce a blízké, kteří potřebují účinnou ochranu a výživu pro své klouby. Atraktivní vánoční balení nabízí 2měsíční kúru a navíc jako dárek dostanete ArthroStop krém pro okamžité lokální prohřátí kloubů a svalů. ArthroStop RAPID příznivě ovlivňuje kondici kloubních chrupavek, pomáhá udržet zdraví a pružnost kloubů, přispívá k lepší pohyblivosti kloubů. Darujte radost z pohybu!

Mega Lecithin 1 325 mg od Nature's Bounty

megalecitin

Darujte svým blízkým Mega dávku lecitinu pro lepší paměť a správnou hladinu cholesterolu. Nyní je Mega Lecithin od Nature´s Bounty v exklusivní dárkové edici. Jako dárek získáte 40 tobolek navíc!

Už víte, komu uděláte o letošních Vánocích největší radost?

Produkty jsou k dostání v každé lékárně nebo si je můžete objednat telefonicky na bezplatné infolince 800 141 141. Všechny výrobky značky Walmark jsou registrovány MZ ČR jako doplněk stravy.

Inspiraci na Vánoční balíčky najdete na stránkách Walmark ZDE

 

   
01.12.2009 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme