.

Tipy na Vánoce od Husqvarny pro malé i velké kutily a zahrádkáře

Dárky

Tipy na Vánoce od Husqvarny pro malé i velké kutily a zahrádkáře

Máte-li ve svém okolí vášnivé kutily a zahrádkáře, pro které je největším odpočinkem den strávený v dílně či na zahradě, těžko jim uděláte radost knížkou. Pokud si tak marně lámete hlavu, jakým praktickým dárkem je potěšit, můžete se inspirovat několika vánočními tipy od značky Husqvarna. A protože si děti nejraději hrají tak, že napodobují dospělé při každodenních činnostech, nezapomnělo se ani na ně.

Dětský foukač na listí Husqvarna

Dětský foukač na listí Husqvarna je určen pro malé zahradníky ve věku od 3 let. Fouká vzduch a vydává zvuky imitující skutečný benzinový foukač na listí. Napájení je zajišťováno pomocí tužkových baterií. 

Husqvarna

Doporučená cena je 433 Kč, do 8. 12. 2014 za akční cenu 389 Kč včetně DPH.

Sada dětské řetězové pily Husqvarna s helmou a rukavicemi  

Ideální dárek pro malé dřevorubce. Můžete si být jisti, že bez této výbavy se žádná vaše další rodinná procházka do lesa neobejde. Pila je vybavena rotujícím plastovým řetězem, po celou dobu provozu hračka vydává zvuk imitující provoz opravdové benzinové pily.

Husqvarna

 Doporučená cena je 433 Kč, do 8. 12. 2014 za akční cenu 389 Kč včetně DPH.

Husqvarna Automower® 305

Tato plně automatická sekačka je skvělým dárkem pro milovníky nejmodernějších technologií. Je určena pro sečení menších a rovných travnatých ploch do 500 m² a díky odlehčené konstrukci se snadno přenáší. Sekačka se sama vrací do nabíjecí stanice, když potřebuje dobít baterii. Má srozumitelný, podsvícený displej, klávesnici pro osobní nastavení a funkci časovače. Je vybavena alarmem proti odcizení a zámkem na PIN kód.

Husqvarna

Doporučená cena je 37 990 Kč s DPH, do 8. 12. 2014 za akční cenu 35 490 Kč.

Řetězová pila Husqvarna 450 e-series

Řetězová pila Husqvarna 450 e-series je vynikajícím pomocníkem pro přípravu palivového dřeva na zimu pro váš rodinný dům či chatu. Snadno se startuje i při pomalejším zatažení za startovací šňůru díky speciální pružině a její celkové ovládání je velmi uživatelsky přívětivé.

Husqvarna

Ekonomický provoz zaručuje speciálně vyvinutý motor X-Torq®, který vedle nízké spotřeby zajišťuje až o 75 % nižší emise. Životnost motoru prodlužuje odstředivý systém čištění Air Injection, který odstraňuje prach a nečistoty ze vzduchu dříve, než se dostanou k vzduchovému filtru.

Doporučená cena je 12 490 Kč včetně DPH, do 8. 12. 2014 za akční cenu 11.590 Kč.

Všechny výrobky jsou k dostání v síti autorizovaných prodejců Husqvarna.

Odkazy:

   
25.11.2014 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme