Kulma„Kudrliny, vlny a nadýchané pružné účesy jsou velkým hitem a tak jsem opravdu nadšený, že jsou ženy natolik sebevědomé, že si u sebe doma vytvoří styl, který vidí na přehlídkovém molu či na své oblíbené celebritě. Dal jsem dohromady několik tipů, které pomohou ženám dosáhnout těchto trendy vzhledů za pomoci nové kónické kulmy Philips ProCare HP8619,“ komentuje na úvod Andy Uffels, umělecký ředitel v oblasti péče o vlasy Philips.

1.    Přirozeně vlnitý vzhled

KulmaZpěvačka Taylor Swift a její přirozeně vlnitý účes zachycený při odchodu z Hotel de Crillon, (28. 1. 2013, Paříž, Francie) 

Andy Uffels komentuje: Digitální nastavení teploty kónické kulmy Philips ProCare HP8619 vám přináší dokonalou kontrolu teploty, kterou na vlasy používáte, což je při tvorbě přirozeně vlnitého vzhledu velmi důležité. Tento kultovní vzhled podtrhuje vlny objemem a současně nepůsobí přehnaně.

 • Pokud budete tento styl tvořit pravidelně, je důležité na vlasy používat ochranný sprej pro tepelnou úpravu a přesvědčit se, že vlasy jsou zcela suché před tím, než začnete. Tím také přispějete k minimalizování poškození vlasů.
 • Pro dlouhotrvající výsledek použijte na vlasy nejprve lak, který aplikujte ze vzdálenosti 30–45 cm.
 • Pro styling zvolte nízkou teplotu, dosáhnete stejného efektu a navíc ochráníte své vlasy.
 • Zaměřte se zhruba na 70 % vlasů. Pokud byste zvlnily všechny vlasy, finální výsledek nebude tak přirozený.
 • Na závěr použijte měkký kartáč a pro zdůraznění vln sprej s leskem nebo lesk na vlasy.

2.    Vzhled Hollywood glamour

KulmaHerečka Jessica Chastain chlubící se vzhledem Hollywood Glamur při účasti na Viktor&Rolf Fall/Winter show, (2. 3. 2013, Paříž)

Andy Uffels komentuje: Tento okouzlující vzhled tvořený propracovanými kudrlinami a vlnami je velmi snadno dosažitelný i za pomoci nízké teploty. Jakmile se ozve pípnutí Philips ProCare HP8619, lokna je upravena a kulmu můžete z omotaného pramínku vytáhnout. S touto možností nastavení ideální doby úpravy pro konkrétní typ vlasů máte jistotu, že jste pro styling každé kudrliny použila pouze právě tolik času, kolik bylo skutečně potřeba.

 • Použijte pěnové tužidlo, potom sčešte vlasy ke straně a zafixujte.
 • Jakmile jsou vlasy takto upevněny, jemně je vysušte za pomoci placatého kartáče.
 • Rozdělte vlasy do velkých sekcí zhruba 4 x 4 cm.
 • Natáčejte vlasy kolem sametového válce od kořínků ke konečkům. Jemný sametový povrch válce Soft Touch zajišťuje bezpečný styling bez rizika popálenin při kontaktu s kůží.
 • Použijte nastavení ideální doby úpravy pro váš typ vlasů, abyste měla jistotu, že jste pro každou vzniklou kudrlinu použila kulmu stejně dlouho. Zároveň tím chráníte vlasy před přehřátím, což je jeden z nejběžnějších problémů při tvorbě kudrlin a vln za pomoci tepelného stylingu.
 • Na závěr zafixujte za pomoci extra silně tužícího laku na vlasy.

3.    Vzhled VOLNÝCH vln

KulmaHerečka Amanda Seyfried při návštěvě Givenchy Fall / Winter 2013 Ready-to-Wear show v rámci Paris Fashion Week, (3. 3. 2013, Paříž)

Andy Uffels komentuje: Volné vlny patří pravděpodobně k nejpopulárnějšímu vlnitému stylu. Jsou ideální pro denní i večerní nošení. Tento vzhled nevypadá příliš pracně, a přesto působí žensky. Jeho vytvoření vyžaduje jen málo času nebo úsilí, zvláště pokud použijete Philips ProCare se sametovým povrchem Soft-Touch. 

 • Použijte pudr nebo lehkou stylingovou pastu pro vytvoření správné struktury.
 • Rozdělte vlasy do několika sekcí a začněte s vlněním v náhodném pořadí. Během něj přesouvejte kónickou kulmu Philips ProCare nahoru a dolů. Tím vytvoříte méně pevnou loknu a více neurčitou/ztracenou vlnu.
 • Pro dlouhotrvající výsledek použijte před vlněním lak na vlasy, který aplikujte ze vzdálenosti 30–45 cm.
Reklama