Přinášíme vám tipy na dárky pro malé, předškolní děti od Albi www.albi.cz. Jaké jsou naše tipy pro malé chytré hlavičky?

Pohádkohraní

AlbiV tomto souboru her najdete spoustu nápadů, díky kterým bude vaše hra s dítětem zaručeně úspěšná a nebudete se ani chvíli nudit!

Na rozehřátí můžete začít některou ze seznamovacích her, pokračovat napínavou hrou Kouzlo čaroděje Čáryfuka a nakonec se vyřádit u kašpárkovy pantomimy nebo některé z pohybových her. Hry na paměť a postřeh, hádanky a kvízové otázky zase prověří znalosti a důvtip. Jednoduše si vyberte, na jakou hru máte zrovna chuť.

Hra obsahuje: 200 karet s obrázky, 100 karet s návody na hry, 50 karet s hádankami, 50 karet s otázkami a odpověďmi, přesýpací hodiny, točítko, kostku, 6 čelenek a pravidla.

Hra je pro děti od tří let, objednat si jí můžete na této stránce https://eshop.albi.cz/pohadkohrani/.

Párty Alias Junior

AlbiZábavná párty hra pro nejmenší. Tato interaktivní společenská hra rozvíjí fantazii, vyjadřovací schopnosti a slovní zásobu dětí již od 4 let. Děti popisují, předvádějí nebo malují nejen věci, se kterými se setkávají v každodenním životě, ale i postavy z pohádek a oblíbených příběhů. Hru lze hrát v týmech nebo i jednotlivě. Oboustranný herní plán nabízí možnost volby mezi kratší a delší herní dobou. Hra obsahuje: 200 karet s obrázky, oboustranný herní plán, točítko s pohyblivou střelou, 6 figurek, přesýpací hodiny a pravidla.

Hra je pro děti od čtyř let, objednat si jí můžete na této stránce https://eshop.albi.cz/party-alias-junior/.

Kde je Peppa?

AlbiZahrajte si s Peppou na schovávanou! Peppa se vždy umí moc dobře schovat. Ale nebojte se, vždy se po chvíli ozve, takže ji určitě brzy najdete! Sledujte nápovědu na kartách, které vám pomohou ji najít. Unikátní chytrá hračka, u které si můžete upravit náročnost hry, která vašemu dítěti nejvíce vyhovuje. Nejprve schovejte figurku Peppy, připravte karty nápověd a pak se děti vydají Peppu hledat. Figurka Peppy se vždy po čase ozve. Děti tak mají větší šanci ji najít. Figurka mluví česky i slovensky. Hra obsahuje: 24 obrázkových karet, mluvící postavičku prasátka Peppy a návod.

Hra je pro děti od tří let, objednat si jí můžete na této stráncehttps://eshop.albi.cz/kde-je-peppa/.

Umí prase létat?

AlbiZábavná vzdělávací hra o zvířatech pro děti již od 5 let! Během hraní poznáte 24 zajímavých vlastností 60 domácích i exotických zvířat. Zábavná vzdělávací hra o zvířatech pro děti již od 5 let! Umí prase létat? Jistě že ne! To ví přece každé dítě. Určit správné vlastnosti zvířat ale nebude vždycky tak snadné: Má ježek ocas? Žere lenochod jenom rostliny? Hrozí medvídku mývalovi vyhynutí?

U této zábavné a naučné hry se zaručené nudit nebudete. Během hraní poznáte 24 zajímavých vlastností 60 domácích i exotických zvířat! Ale pozor! Bez přemýšlení vás leckterá vlastnost rychle splete - protože ne všechny vlastnosti jsou očividné a ne všechno léta, co peří má ....

Hra obsahuje: 60 karet se zvířaty, 24 karet vlastností, 16 hracích žetonů, 1 závodní dráha k počítání bodů, 4 figurky prasátek a pravidla.

Hra je pro děti od pěti let, objednat si jí můžete na této stránce https://eshop.albi.cz/umi-prase-letat-velke/.

Hepčíííííí

AlbiVeselá společenská hra pro celou rodinu. Pomozte medvídkovi Kejchalovi opravit iglú, než se ozve další hromové Hepčííííííííí! Pozor, medvídek Kejchal asi kýchne!

Lední medvěd Kejchal se zase nastydl a musí proto zůstat ve svém iglú, aby se uzdravil. Jeho kýchání je ale tak silné, že se mu obydlí otřásá v základech a spousta sněhových kvádrů mu z domečku vypadlo. Pomozte Kejchalovi iglú opravit, než se ozve další hromové Hepčííííííííí!

Hra je pro děti od pěti let, objednat si jí můžete na této stránce https://eshop.albi.cz/hepci/.

Ferda čísla

AlbiNaučná hra Čísla učí dítě zábavnou formou základy aritmetiky pomocí karet, čísel a množství. 12 obrázků rukou také naučí vaše dítě počítat bez chyb. Hra byla připravována s učiteli a psychology a byla pečlivě testována.

Hra je pro děti od tří let, objednat si jí můžete na této stránce https://eshop.albi.cz/ferda-cisla/.

Reklama