.

Tipy na skvělé dárky pro vaše děti

Dárky

Tipy na skvělé dárky pro vaše děti

Marně si lámete hlavu s vymýšlením dárku pro vaše děti... Něco, co se jim bude líbit, zabaví je, a zároveň bude mít i pozitivní vliv na jejich vývoj. Vsaďte na žhavou novinku – elektroniku pro děti s motivy postaviček Maxipsa Fíka a jeho kamarádů. Pod značkou GoGEN Maxipes Fík tak najdete barevné televize, tablety, přenosné DVD a MP4 přehrávače, foťák či kapesní hry. Společným znakem těchto produktů je veselé barevné provedení, ale hlavně obrázky oblíbených postaviček z večerníčku Maxipes Fík přímo na výrobcích.

MAXIDVD

Dětská elektronika GoGEN Maxipes Fík přináší nejen mnoho zábavy, ale také potřebné vzdělání. Chloubou kolekce je zejména MAXPAD, tablet, který je zdarma vybaven jinak placenými vzdělávacími aplikacemi, nejstahovanějšími v kategorii vzdělávacích her. Navíc obsahuje nejrůznější funkce pro rodičovskou správu. Kolekce je určena dětem od 3 do 8 let.

Dětský tablet v silikonovém pouzdře MAXPAD 7

MaxPad

MAXPAD 7 představuje naučný tablet pro děti s možností rodičovské správy a snadným intuitivním ovládáním. Přístroj byl ve spolupráci s neziskovou organizací Záchranný kruh zdarma vybaven placenými vzdělávacími aplikacemi, které se v současnosti umisťují na prvních místech v žebříčkách nejstahovanějších aplikací v kategorii vzdělávacích her.  Aplikace Dopravní výchova, Malý záchranář a Animovaná první pomoc byly vytvořeny ve spolupráci s pedagogy a záchranáři. Jsou plné zábavných interaktivních her a testů, díky nimž si dítě interaktivní formou osvojí potřebné základy v těchto oblastech a seznámí se všemi možnými riziky a nebezpečnými situacemi, které ho mohou potkat. Kresleným postavičkám v aplikacích propůjčili hlasy sourozenci Gondíkovi, Martin Dejdar a Vladimír Čech. Tablet je dále vybaven i výukou angličtiny a různými hrami pro celou rodinu. Speciální funkci představují takzvané fotorámečky, které je možné zakomponovat do fotografie při focení kamerkou na přední straně tabletu. Na fotce tak můžete být například s Maxipsem Fíkem či roztomilou Ájou.

Tablet obsahuje možnosti efektivní rodičovské správy. Rodiče mohou stanovit dítěti dobu jeho používání, nastavit podsvícení displeje či mu povolit přístup jen k určitým aplikacím. Dospělí pak jistě ocení i možnost přepnutí mezi dětským a rodičovským módem. Po zapnutí přístroje stačí zadat heslo a během chvilky se model promění na plnohodnotný Android tablet. Ikonky v dětském menu jsou srozumitelné i menším dětem díky vhodně zvoleným obrázkům.

MAXPAD 7 je vybaven na dotek příjemným silikonovým pouzdrem a tvrzeným sklem, díky čemuž je méně náchylný vůči poškození. Pokud pak často cestujete autem, určitě stojí zato pořídit si univerzální držák na tablety za 499 Kč , který lze rychle a snadno přichytit na opěradlo přední sedačky a tablet do něj umístit. MAXPAD 7 je k dostání ve čtyřech barevných kombinacích, a to v žluto-modré, růžovo-bílé, bílo-zelené a žluto-oranžové.

Dětský foťák MAXIFOTO

MAXIFOTOS dětským foťákem MAXIFOTO vaše dítě vytvoří rychle a snadno kvalitní fotografie díky 3 Mpix rozlišení, či natočí video. Vše si pak může ihned prohlédnout na 1,77“ displeji. Děti si užijí také kupu zábavy s fotorámečky Maxipsa Fíka, kterými si mohou ozdobit své první fotografické úlovky. Ergonomický tvar foťáku umožňuje pohodlné držení a snadné zaměření snímků. Má také dva hledáčky, aby i menší děti nebyly nuceny při focení přivírat oko. Fotoaparát je vyroben z odolného plastového skeletu, vybaven textilním ouškem na zápěstí a zdobí ho veselá oranžová nebo červená barva. Výsledné formáty záznamu jsou JPEG a AVI. Fotografie či video z přístroje lehce přetáhnete do počítače pomocí SD/SDHC karty.

Přenosné MAXIDVD do auta

MAXPAD 7Přenosné MAXIDVD do auta je ideální volbou pro rodiny, které rády cestují. Může však být i vděčným společníkem v pokojíčku. Prostřednictvím MAXIDVD děti během jízdy snadno zabavíte. Brašna pro přenos a uchycení do auta zajistí, že MAXIDVD bude vždy rychle připraveno. V autě se jistě hodí i dálkové ovládání a speciální adaptér. Do přístroje lze vložit nejen DVD a CD, ale model disponuje také vstupem pro USB a SD/MMC/MS karty. Máte tak několik možností, jak do přehrávače přenést muziku, fotky či vaše oblíbené pohádky, seriály a filmy. MAXIDVD přehrává řadu formátů jako JPG, MP3, AVI, DivX a XviD. Přístroj je vybaven otočným 9“ LCD displejem, příjemným LED podsvícením, zabudovanými reproduktory, sluchátkovým výstupem a zabudovaným nabíjecím akumulátorem.

 

MAXIDVD

Přenosný MP3 přehrávač

přehrávačStylový a výkonný přenosný MP3 přehrávač MAXIMP3 je pro vaši ratolest ideálním společníkem zejména při sportu, rodinných výletech či během cesty do školy. MAXIMP3 si můžete pořídit ve třech trendy barvách - oranžové, fialové a modré. Do zařízení se vejde až 4GB ve formátech BMP, JPG, WMA, MP3 a AMV. Muziku do něj snadno přetáhnete pomocí USB kabelu. Pokud vaše dítě rádo poslouchá rádio, jistě jej potěší zabudovaný FM tuner a možnost nahrávání. Určitě si mnoho legrace užije i s digitálním hlasovým záznamníkem. Přehrávač disponuje 1.8“ LCD displejem s podsvícením. Samozřejmostí jsou přiložená sluchátka a USB kabel.

Barevná LED TV MAXITELKA 22/24

Telka

MAXITELKA svými barvami a potiskem z pohádky Maxipsa Fíka snadno zapadne do hravého prostředí dětského pokojíčku a patřičně jej rozzáří. Vyberou si jak kluci, tak holky. MAXITELKA je totiž k dostání v modré, zelené, růžové, červené nebo bílé barvě a to ve dvou úhlopříčkách 22“ - Full HD a 24“ - HD Ready. Tato televize však v sobě skrývá i nejmodernější vychytávky dnešní doby. Díky funkci Record Ready lze digitálně nahrávat vysílané pořady na připojený flash disk nebo externí pevný disk. Další skvělou funkcí je i TIMESHIFT, která umožňuje sledovaný pořad pozastavit a následně se na něj dodívat se zpožděním. Televize má dále DVB-T i DVB-C tuner, USB vstup, sluchátkový a HDMI výstup, a je schopna přehrát formáty JPEG, MP3, MKV, AVI, MP4 a XviD. Můžete si tak na televizi prohlížet i rodinné fotky, sledovat videa nebo poslouchat hudbu. Nechybí ani teletext, časový spínač pro vypnutí či dětská pojistka. Ke koupi MAXITELKY navíc získáte jako dárek prodlouženou záruku v délce 40 měsíců.

Dětské hry s foťákem MAXIFOTOHRY

děti

Kapesní hra MAXIFOTOHRY umožňuje hrát nejen hry, ale zároveň i fotit a natáčet video. Navíc je lehká a rozměry malá, takže ji může mít dítě stále po ruce. Díky zabudované 2mpix kamerce, 3,5“ dotykovému barevnému LED displeji s rozlišením 960 x 240 pxl a G senzoru (pohybové čidlo) si děti užijí při hraní ještě více zábavy. Přístroj obsahuje celkem 100 her - 10 pohybových, 40 dotykových, 45 klasických a 5 fotoher. Děti mají možnost při natáčení videa či focení využít přednastavené zábavné fotorámečky či animační prvky. Fotky i video si pak lze ihned prohlédnou přímo na displeji kapesní hry a přenést do počítače prostřednictvím Micro SD karty nebo USB kabelu. Pro editování fotek je k dispozici řada zvláštních efektů. MAXIFOTOHRY jsou k dostání v bílé a modré barvě.

Kapesní MAXIHRY

  • Kapesní MAXIHRY 180

Maxipes FíkKapesní MAXIHRY 180 v sobě obsahují 161 klasických her a 19 sportovních her 3D s vysokým rozlišením. Model je vybaven 3,0“ barevným LCD displejem s rozlišením 960 x 240 pxl, USB vstupem, výstupem na sluchátka, AV výstupem a zabudovaným reproduktorem. Nabíjet ho lze třemi AAA bateriemi nebo USB kabelem. K dostání je v červeno-bílém provedení, modro-oranžovém nebo fialovo-žlutém.

  • Kapesní MAXIHRY 150

Kapesní MAXIHRY 150 v sobě obsahují 150 klasických her. Model je vybaven 2,7“ barevným LCD displejem s rozlišením 960 x 240 pxl a USB vstupem. Nabíjet ho lze třemi AAA bateriemi nebo USB kabelem. K dostání je v bílém, fialovém, zeleném a modrém provedení.

  • Kapesní MAXIHRY 60

Kapesní MAXIHRY 60 jsou vhodné pro děti již od 3 let a obsahují v sobě 60 klasických her. Model je vybaven 2,5“ barevným LCD displejem a nabíjet ho lze třemi AAA bateriemi, které vydrží až 5 hodin hrací doby. K dostání je v červené, zelené a modré variantě.

Všechny výrobky jsou k dostání např. na www.kasa.cz/maxipes

   
25.11.2013 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme