Až do konce kalendářního roku Vás čeká v lékárnách malý pomocník - praktické pouzdro na jedno „platíčko“ (blistr) léčivého přípravku Ibalgin® 400. Každá z nás už to někdy zažila - rychle si potřebujeme vzít lék proti bolesti, ale oblíbená růžová tabletka se schovala v útrobách naší kabelky.

ib

V horším případě je blistr poničený a tabletky rozsypané po celé kabelce. Řešení přináší stylové puntíkované pouzdro, do kterého snadno zasunete jeden blistr s dvanácti růžovými tabletami Ibalginu 400. Nemusíte už nosit celou krabičku, která Vám v kabelce zabírá cenné místo. Pouzdro využijete třeba i na cestách, v malé příruční lékárničce. Má veselý design a je vyrobeno z odolného kartonu. Přijďte si do lékárny pro Vaše pouzdro, získáte jej zdarma bez nutnosti nákupu.

Ibalgin® 400 lék k vnitřnímu užití. Obsahuje ibuprofenum. Pozorně čtěte příbalovou informaci a poraďte se s lékařem nebo lékárníkem.

VÁNOČNÍ POUZDRO NA TOPICKÉ FORMY IBALGINU

V průběhu listopadu a prosince lze ve vybraných lékárnách získat speciální vánoční obal na dva kusy 100 g balení topických forem Ibalginu. Dvě krabičky Ibalginu gel nebo Ibalginu krém můžete vložit do pouzdra s vánočním designem a obdarovat jimi své blízké. Vánoční pouzdro může získat zdarma každý návštěvník lékárny, stačí se jen informovat u svého lékárníka.

ib

Obě topické formy Ibalginu, Ibalgin gel i Ibalgin krém, se v tenké vrstvě aplikují na kůži přímo na postižené místo. Obsahují účinnou látku ibuprofen, která přináší úlevu od bolesti, tlumí zánět a zmírňuje otoky. Ibalgin gel má chladivý účinek a je vhodný zejména při bolesti šlach, svalů a kloubů. Ibalgin krém má mastnější základ, a proto je vhodný hlavně pro pacienty se sušší pokožkou. Zmírňuje navíc i bolesti zad. Oba přípravky jsou vhodné pro dospělé a děti od 12 let.

ib

Více na www.ibalgin.cz

Ibalgin® gel a Ibalgin®krém jsou léky k vnějšímu užití. Obsahují ibuprofen. Pozorněčtěte příbalovou informaci a poraďte se s lékařem nebo lékárníkem.

Reklama