Oblečení Reebok na běhání pro bráchu nebo ségru
 
Krátké dny ani chladné počasí sportovce nezastaví díky kolekci Reflect Your Strength. Je určena všem, kteří chtějí trénovat před svítáním i po setmění. Scuba hoodie je vybavena kapucí s kuklou pro trénink v mrazivém počasí a výraznými reflexními prvky. Pořídíte na www.reebok.cz za 2 149 Kč.

Lahev skvělé skotské pro tátu
 
Pokud máte doma milovníka dobrého pití, je lahev z vyhlášené palírny Glenfiddich jasnou volbou. Dopřejte mu světově nejoceňovanější skotskou single malt whisky, která definovala svou kategorii. K dostání je ve dvou variantách vždy se dvěma skleničkami, 12letá za 966 Kč a 15letá za 1209 korun na webu www.bottlesandstories.cz
 
Gurmánský koš pro mámu

Dárkový koš z Wine Foodu nabízí výběr toho nejlepšího napříč Itálií: extra panenský olivový olej, ručně vyráběné těstoviny, balsamico, bazalkové pesto z Janova, parmezán a skvělé italské víno. Seženete na www.winemarket.cz za 1 999 Kč.
 
Venušiny kuličky pro partnerku

Pokud přemýšlíte, čím svou partnerku překvapit, darujte jí Venušiny kuličky. Kromě navození příjemného pocitu díky jemné stimulaci při pohybu nositelky pomáhá tato hračka pozitivně ovlivňovat sexuální prožitek obou partnerů. Vyrábí se v České republice.
Venušiny kuličky Whoop.de.doo classic pořídíte na whoopdedoo.cz od 2 290 Kč.
 
Jestli patříte ke stoupencům „měkkých dárků“, je pro vás tričko, taška či batoh MAAPPI s motivem map to pravé. Kromě toho, že přítelkyně ocení originální design, podpoříte i dobrou věc. Za značkou MAAPPI totiž stojí třináctiletý autista Matěj a část zisku z prodeje půjde na pomoc nejenom jemu, ale dalším dětem s autismem. Originální dárky seženete na www.maappi.cz, e-shopu, který byl spuštěn díky podpoře fanoušků po úspěšné kampani na Hithitu.

 
Střídá vaše kámoška neustále obaly na svůj iPhone? Pořiďte jí takový, který jen tak nevymění.  Originální obal na iPhone MAAPII seženete za 590 Kč na www.maappi.cz
 

Reklama