Komplexní preventivní vyšetření zraku

Komplexní preventivní vyšetření na renomované Oční klinice DuoVize Praha zahrnuje vyšetření zrakové ostrosti, měření očního tlaku, vyšetření rohovky a spolupráce obou očí, ale i vyšetření okolí očí, množství slz, předního segmentu oka a očního pozadí. Výsledky jednotlivých vyšetření jsou podkladem pro přesnou diagnostiku, správnou korekci očních vad, léčbu očních onemocnění i dobrý výsledek jakékoliv oční operace.

Cena: 2490 Kč vč. DPH

www.duovize.cz

Detoxikační kúra s výživovým specialistou

Jedinečná čtrnáctidenní nebo týdenní pročišťující a detoxikační kúra Cambridge Weight Plan pro ty, kteří chtějí pročistit své tělo po Vánocích. Program je sestaven tak, aby napomohl k pročištění těla a vyplavení všech látek, které si v průběhu roku tělo uloží. Kúra pomůže nejen k očištění organismu, ale také ke zlepšení nálady, zdravější a čistější pleti a celkovému nastartování organismu. Obsahuje konzultace s certifikovaným a vyškoleným poradcem a detailní seznámení s výživovým programem a nízkokalorickými produkty.


Cena: Dle zvolené kombinace procedur a přípravků od 3150 do 4200 Kč vč. DPH

www.cambridge-diet.cz

Sada přírodních přípravků k ošetření ložiskové lupénky Dr Michaels

Skvělá volba pro všechny, kdo se chtějí vyhnout používání kortikoidů a jejich vedlejším účinkům a přitom získat skutečně účinnou péči. Klinická studie provedená v několika českých nemocnicích prokázala účinnost této trojkombinace přípravků u 82 % pacientů. Sada australské přírodní kosmetiky Dr Michaels obsahuje všechny tři produkty nutné k ošetření kůže zasažené chronickou ložiskovou lupénkou. Čistící Skin Care Gel Dr Michaels s obsahem přírodních ovocných kyselin napomáhá snížení loupání a vyhlazení kůže. Skin Care Krém Dr Michaels s obsahem bazických činidel tlumí nepříjemné doprovodné příznaky psoriázy (svědění, strupovitý vzhled kůže, zvýšenou tvorbu epitelových buněk ve vlasové části hlavy). Skin Care Olej Dr. Michaels s obsahem přírodních esenciálních olejů k hydrataci ošetřené pokožky a k vytvoření přirozeného ochranného filmu.

Cena:
Malá sada (krém 50 g, čisticí gel 200 ml, tělový olej 200 ml) – 2090 Kč vč. DPH
Velká sada (krém 250 g, čisticí gel 200 ml, tělový olej 200 ml) – 3525 Kč vč. DPH

Reklama