Čistička vzduchu Dyson Pure Hot + Cool

Dyson Pure Hot + Cool je skloubením čističky vzduchu, ventilátoru i teplometu do jednoho přístroje. Nejdůležitější vlastností přístroje je spolehlivé odstranění nežádoucích plynů a zachycení 99,5 % alergenů a škodlivin v místnosti. Díky HEPA filtru s borosilikátovým sklem, aktivní uhlíkovou vrstvou a grafitovou Tris impregnací zachytí pylové alergeny a prachové částice z venkovního ovzduší a odstraní dokonce i spory plísní. Zařízení dále disponuje řízením proudu vzduchu Jet Focus se dvěma režimy. Pro směrový režim je teplý vzduch urychlován průchodem přes 2,5mm štěrbinu a podél křídlové plochy, která generuje silný proud teplého vzduchu a směřuje jej přímo. Pro rozptýlený režim prochází část proudu vzduchu druhou tzv. sekundární štěrbinou. Poté co se oba proudy vzduchu opět setkají jsou vedeny 45 stupňovým projektorem, čímž se vytváří silný a široký proud vzduchu.

Cena – 12 999 Kč vč. DPH

www.dyson.cz
 
Zvlhčovač vzduchu Dyson AM10

Zvlhčovač vzduchu AM10 udržuje optimální vlhkost vzduchu ve vaší místnosti po celý rok. Je schopen díky patentované Ultraviolet Cleanse technologii zlikvidovat až 99,9 % bakterií ve vodě, z níž vyrábí jemnou mlhu, díky čemuž získal certifikát Asthma & allergy friendly™. Výhodou je celoroční využití, možnost načasování a díky zásobníku o objemu 3 l a nízko umístěnému těžišti jde o praktický a snadno čistitelný produkt.

Cena – 14 499 Kč vč. DPH

www.dyson.cz
 
Duální teplovzdušný ventilátor Dyson AM09
 
Technici společnosti Dyson na zdokonalení pohybu vzduchu usilovně pracovali a vyvinuli zařízení s řízením Jet Focus, které umí rychle přepínat z režimu ohřevu celé místnosti na ohřev osob v zimě, a to stejné umí s chlazením v letním období. Je tak využitelný po celý rok. Model AM09 je také tišší než předchozí model. Ventilátor lze naprogramovat na přesnou požadovanou teplotu nebo tak, aby se po uplynutí zadaného intervalu v rozmezí 15 minut až 9 hodin sám vypnul.

Cena – 12 499 Kč vč. DPH

www.dyson.cz
 
Akumulátorový vysavač Dyson V8 Absolute NEW
 
Tyčový aku vysavač Dyson V8 Absolute představuje vysavač s nejvyšším sacím výkonem v porovnání s jinými akumulátorovými vysavači. Vysavač má ergonomickou konstrukci, je lehký a funguje na Li-Ion baterie s dlouhou výdrží. Nabíjení vám zabere jen 5 hodin a provozní doba činí až 40 minut. Využít můžete také speciální režim MAX, který vám poskytne 7 minut ještě vyššího sacího výkonu. S vysavačem Dyson V8 Absolute uklidíte opravdu kdekoliv, od podlahy až k záhybům u stropu. Tyčový vysavač Dyson lze navíc velmi snadno upravit na ruční vysavač. Vysavač je vhodný také pro alergiky díky účinnému HEPA filtru. Výhodou je také hygienické vyprazdňování zásobníku, který disponuje objemem 0,54 l. Právě díky doživotnímu filtru, který lze prát a zásobníku místo sáčků nebudete zatíženi dodatečnými nákupy spotřebního materiálu.

Cena – 16 699 Kč vč. DPH

www.dyson.cz 

Akumulátorový vysavač Dyson V7 Motorhead Pro
 
Tyčový aku vysavač Dyson V7 Motorhead Pro představuje vysavač s vysokým sacím výkonem. Vysavač má ergonomickou konstrukci, je lehký a funguje na Li-Ion baterie s dlouhou výdrží. Nabíjení vám zabere jen 3,5 hodiny a provozní doba činí až 30 minut. S vysavačem Dyson V7 Motorhead Pro uklidíte opravdu kdekoliv, od podlahy až k záhybům u stropu. Využít můžete také speciální režim MAX, který vám poskytne 6 minut ještě vyššího sacího výkonu. Tyčový vysavač Dyson lze navíc velmi snadno upravit na ruční vysavač. Výhodou je také hygienické vyprazdňování zásobníku, který disponuje objemem 0,54 l. Právě díky doživotnímu filtru, který lze prát a zásobníku místo sáčků nebudete zatíženi dodatečnými nákupy spotřebního materiálu.

Cena – 11 499 Kč vč. DPH

www.dyson.cz
 
Vysavač Dyson Ball Multifloor
 
Vysavač s vysokým sacím výkonem disponuje samonastavitelnou podlahovou hubicí pro všechny typy podlah. Teachnologie Radial Root Cyclone zachytává mikroskopický prach a alergeny a Ball konstrukce s nízkým těžištěm zajišťuje vysokou stabilitu a snadné objíždění překážek. Model je akusticky přepracovaný tak, aby se snížila hlučnost a zvýšila kvalita zvuku. Mezi další výhody patří lehká nastavitelná teleskopická trubice, regulace sacího výkonu, pohodlné uložení nástavců, dvoulitrový zásobník na nečistoty a rychlé a hygienické vyprazdňování zásobníku. Vysavač je vhodný pro všechny povrchy a nevyžaduje žádné dodatečné náklady – bez nutnosti kupovat sáčky. 5 let záruka. Obsažené příslušenství: samopřepínací hubice Pneumatic Head, kombinovaná štěrbinová/kartáčová hubice, hubice na čalounění, celoživotní prací předmotorový filtr.

Cena – 8 799 Kč vč. DPH

www.dyson.cz
 
Vysavač Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2
 
Jediný vysavač bez nutnosti výměny nebo praní filtrů. Nevyžaduje použití sáčků a jeho velkou uživatelskou výhodou je, že se po převržení sám opět narovná. Poskytuje vysoký sací výkon a technologie Dyson Cinetic zajišťuje, že nejúčinnější cyklony Dyson zachytávají prach, nečistoty i mikroskopické částice včetně alergenů. Vysavač je akusticky přepracovaný tak, aby se snížila hlučnost a zvýšila kvalita zvuku. Mezi další ergonomické výhody patří vylepšený mechanismus hygienického vyprazdňování zásobníku, flexibilní madlo, rychloupínací propojovací mechanismus a teleskopická trubice nastavitelná až na 1,25 m. Vysavač je vhodný pro všechny povrchy. Záruka je 5 let. Obsažené příslušenství: rotační turbokartáč s karbonovými vlákny, samopřepínací hubice Pneumatic Head™, hubice na hladké a plovoucí podlahy, tangle free rotační kartáčová hubice, kombinovaná štěrbinová/kartáčová hubice, hubice na čalounění.

Cena – 16 999 Kč vč. DPH

www.dyson.cz

Reklama