.

Tipy na dárky pro zdraví: GinkoPrim Max a Spektrum 50+

Dárky

Tipy na dárky pro zdraví: GinkoPrim Max a Spektrum 50+

Lepší paměť, koncentraci, intelektuální výkonnost a prokrvení končetin přináší doplněk stravy GinkoPrim MAX, který obsahuje 60 mg extraktu z mýtického stromu Ginkgo biloba. Extrakt z Ginkgo biloby pomáhá zachovávat správný krevní oběh v těle a mozku, proudící krev pak přináší pocity tepla do rukou a nohou. Ginko má také příznivé antioxidační účinky a přispívá ke zpomalení procesu stárnutí. GinkoPrim Max obsahuje kromě zázračné přírodní ginkgo biloby také dobře známé magnesium, které zvyšuje odolnost organizmu, posiluje imunitu, příznivě působí na nervový systém a svalové funkce, včetně srdečního svalu.

ginko

Dárkové vánoční balení obsahuje 80+40 tablet, tedy 40 dní užívání zdarma, a navíc hřejivý termofor. Praktický termofor s pleteným návlekem a motivem ginka poskytne příjemné teplo pro klidnou relaxaci či zahřátí prochladlých končetin.

Orientační cena v lékárně 445 Kč včetně DPH. Balení: 80 + 40 tablet ZDARMA + hřejivý termofor. Více informací na www.ginkoprim.com nebo na www.klubzdravi.cz/produkty/ginkoprim-max či na bezplatné infolince 800 141 141.

ginkoChcete dát někomu dárek pro zdraví? Svým rodičům? Věnujte jim balíček Spektrum 50+ . Jedná se o multivitamin a multiminerál nové generace. Vitaminy a minerály jsou nezbytné pro udržení fyzické a duševní vitality během stárnutí, věnujte je svým blízkým ve formě Spektrum 50+., který byl navrhnut speciálně pro potřeby organizmu žen a mužů nad 50 let věku.

Spektrum 50+ obsahuje potřebné vitaminy a minerály obohacené výtažkem kořene ženšenu a látkou DMAE (Dimethylaminoethanol), která podporuje činnost paměti, ženšen pomáhá zachovat optimální životní sílu, energii a vitalitu, fyzickou a duševní pohodu. Všechny vitaminy a stopové prvky pocházejí z organických zdrojů, pomáhají podporovat imunitní systém. Tím, že pocházejí z organických zdrojů je zaručena vyšší vstřebatelnost organizmu a využitelnost jednotlivých účinných látek. Jako dárek nyní získáte ve vánočním balení 1 měsíc navíc a plechovou dózu.

Orientační cena v lékárně 389,- Kč včetně DPH. Balení: 60 + 30 tablet ZDARMA + plechová dóza. Více informací na www.klubzdravi.cz/produkty/spektrum-50 nebo na bezplatné infolince 800 141 141.

 

 

   
05.12.2011 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme