Dárky

Tipy na dárky pro rodiny s dětmi

Ať se nám to líbí, nebo ne, Vánoce se zase nezadržitelně blíží. Pokud nepatříte mezi ty, kdo mají už dávno nakoupeno, můžou se vám hodit naše tipy na (nejen) vánoční dárky tentokrát pro rodiny s dětmi. Pokud kupujete výbavičku pro sebe, můžete samozřejmě také číst dál:-) Vybrali jsme pro vás směsici od drobných dárečků, až po „veledar“ v podobě kočárku či autosedačky.

Číslice do vany

Máte rádi hračky, které zároveň vzdělávají? Koupání dítěte bude hned o něco zábavnější s pestrobarevnými čísly či písmenky od značky Reer, které neobsahují PVC. Obojí můžete s malým plavčíkem taky lepit na dlaždičky, jakmile nálepky uschnou, samy odpadnou a nezanechají po sobě ani stopu. Když je zrovna nepotřebujete, uschováte je do síťky s držákem. Cena: 199 Kč

Tip: Aby dítě při koupání neuklouzlo, na dno vany umístěte barevnou protiskluzovou podložku s přísavkami.

Cena: Reer, 179 Kč

babystar

http://www.babystar.cz/pismena-do-vany/d-74872/

http://www.babystar.cz/podlozka-do-vany-protibarevna/d-74883/

Vysílačka NEO

Dětská vysílačka Neo s dosahem 150 metrů poskytuje obstojný dosah jak v bytě, domě, tak i po zahradě. Čistý zvuk zaručuje dvoukanálové technika a citlivý mikrofon, který se sám zapíná. Vedle zvuku vám chůvička dodá informace také o teplotě a v případě výpadku proudu se automaticky přepne na napájení z baterií

Cena: 799 Kč

babystar

http://www.babystar.cz/vysilacka-neo/d-72920/

Šátek Cybex u.GO

Díky šátku u.GO od Cybexu budete mít k sobě s miminkem tak blízko, jak jen to jde. Je z elastické látky vyrobené ze 100% přírodní bavlny a využijete ho od narození až zhruba do pěti let. Individuální způsob uvázání nabízí mnoho různých pozic pro nošení. Od narození do tří měsíců doporučujeme tzv. klokaní a kolébkovou polohu, později polohu na zádech či vsedě tváří dovnitř a od půl roku může miminko s klidem koukat, co se děje všude kolem.

Cena: 1.590 Kč

babystar

http://www.babystar.cz/ugo-heavenly-blue-2013/d-75002/

Židlička Nico

Nico od Geutheru je dárek 2 v 1. Lze ho používat jako plnohodnotnou vysokou jídelní židličku nebo samostatně jako kombinaci dětské židličky a stolku. Vysoké opěradlo je to pravé pro dětská záda a pult nabízí spousta místa pro hraní, krmení i odpočinek. Cena: 1.490 Kč

babystar

Autosedačka Aton Basic

Aton Basic je ultralehká autosedačka od Cybexu pro miminka do 18 měsíců. V testech bezpečnosti dosahuje výborných výsledků především díky systému ochrany při bočním nárazu. Součástí Atonu Basic je vyjímatelná vložka pro nejmenší miminka, autosedačka tak roste spolu s dítětem. S pomocí adaptéru může být Aton Basic bez námahy použit v travel systému s kočárky nejen od Cybexu.

Cena: 2.199 Kč

babystar

http://www.babystar.cz/aton-basic-chilli-pepper-2013/d-73976/

Golfový kočárek Pliko Mini

Pliko Mini, skladné golfky od Peg Pérega, jsou lehké a vážně praktické. Váží jenom 5,7 kg a složíte je jednou rukou. Polohovatelná zádová opěrka má úhel sklonu v nejnižší poloze větší než 150° a kočárek je tedy vhodný k použití již od prvních měsíců dítěte. Vybírat můžete jak z jednobarevných variant, tak třeba i z puntíkatého, komiksového či džínového potisku.

babystar

Cena: 4.090 Kč – 4.290 Kč

http://www.babystar.cz/pliko-mini-claloe-2013/d-73417/

Všechny uvedené tipy a další dětské zboží naleznete na www.babystar.cz. Osobně si také můžete vše prohlédnout v předváděcím středisku na Náchodské ulici v Horních Počernicích.

   
11.12.2012 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme