.

Tipy na dárky pro muže: Vánoční balíčky pro zdraví

Dárky

Tipy na dárky pro muže: Vánoční balíčky pro zdraví

Máte pro vás dva dobré tipy na vánoční dárky pro vašeho partnera, dědečka, tatínka.

Doplňky stravy a jejich dárková balení patří mezi oblíbené dárky pro vaše blízké. Vybrali jsme pro vás tipy, které potěší vašeho partnera, přítele, tatínka či dědečka.

Proenzi

walmarkMnohé z nás trápí klouby a na trhu existuje spousta přípravků pro výživu kloubů. Protože se však vědecké poznatky v této oblasti stále vyvíjejí, značka Proenzi přináší naprostou novinku, která je revoluční svým složením a také svojí formou užívání. Jedná se o malé, rozkousatelné tablety – Proenzi Comfort. Jako první a jediný přípravek na českém trhu obsahuje N-acetylglukosamin, novou, lépe využitelnou formu glukosamin sulfátu. Navíc je doplněný o kolagen typu II, který je základem kloubní chrupavky a vitaminem C pro podporu zdravého stavu kostí a chrupavky. A když tyto tablety ochutnáte, zjistíte, že nejen, že se nemusí zapíjet, stačí jen rozkousat, ale také velmi dobře chutnají.  Vánoční balení navíc přináší 3 měsíce užívání za výhodnou cenu. Doporučená cena v lékárně je 789,- Kč (180 tablet)

Prostenal

walmarkDoplněk stravy Prostenal je ověřený trumf v péči o prostatu. Díky obsahu Saw palmeta pomáhá zachovat zdravou prostatu. Dárkové vánoční balení obsahuje 90+30 tablet, tedy 1 měsíc užívání navíc a exkluzivní pánskou peněženku jako dárek. Dárkové balení koupíte v lékárnách za orientační cenu 649 Kč.

Spektrum Imunactiv

WalmarkVitaminy a minerály potřebuje každý. Ať jde o partnera či kamarádku, dobrým tipem na dárek je doplněk stravy Spektrum Imunactiv. Jde o kompletní multivitaminový
a multiminerální přípravek nové generace s vitaminem C a zinkem pro období zvýšené fyzické a duševní námahy. Dárkové balení obsahuje 100+20 tablet navíc s pašmínovou šálou v tyrkysové zelené barvě vhodnou pro muže i ženy. Doporučená cena v lékárně je 499 Kč. 

Spektrum 50+

WalmarkNevíte, co koupit svým rodičům? Pořiďte multivitaminový přípravek Spektrum 50+ s ženšenem pro aktivní život po padesátce. Dárkové balení obsahuje 100+20 tablet navíc a pašmínovou šálu šedé barvy určenou pro muže i ženy jako dárek. Doporučená cena v lékárně je 519 Kč. 

Společnost Walmark jako každý rok přichází s nabídkou krásných dárkových balení těch nejprodávanějších doplňků stravy pro vaše zdraví.  Více na www.klubzdravi.cz

   
21.11.2013 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme