.

Tipy na dárky: Darujte zajímavou knížku!

Dárky

Tipy na dárky: Darujte zajímavou knížku!

Knížka potěší každého z nás. Máme pro vás zajímavé tipy z nakladatelství Knižní klub www.bux.cz

Webster Richard
Čtení z obličeje

bux.czNaučte se na první pohled odhalit pocity a povahu člověka

Čtení z obličeje vychází ze starověkého čínského umění a ukazuje, jak nahlédnout pod povrch a odhadnout charakter. Dozvíte se, co znamenají jednotlivé rysy a jaký osud je vepsán ve tváři vašich přátel, rodiny, kolegů či obchodních partnerů. Díky tomu se vaše vztahy s ostatními zlepší a budete v životě úspěšnější.

Přehledně upravená kniha o čtení z tváře. Autor  rozebírá jednotlivé typy podle čínského horoskopu  a čtyř elementů (země, vzduch, voda, oheň) a  uvádí charakteristicky lidí podle tvaru obličeje a lebky. Nechybí ani část o řeči těla.

Vydala Euromedia Group k.s., Ikar

Na www.bux.cz ZDE

Moody Raymond A., Jr., Perry Paul
Paranormální svět. Můj život věnovaný...

bux.czSvětově proslulého amerického lékaře Raymonda Moodyho čeští čtenáři dávno dobře znají. Jeho nejnovější kniha je fascinující autobiografií, v níž autor vyprávěním o svém dětství, komplikovaném vztahu s otcem, o studiích a zájmu o posmrtný život a slavné „zážitky blízké smrti“. S nebývalou otevřeností píše o svých zdravotních problémech, které ho přivedly téměř k sebevraždě, o svých nezdařených manželstvích i o setkáních s mnoha známými osobnostmi.

Vydala Euromedia Group k.s., Knižní klub

Na www.bux.cz ZDE

Osobnosti českých dějin

bux.czJedinečná publikace prostřednictvím biografií významných osobností politického, kulturního a hospodářského života vypráví o našich dějinách od prvních Přemyslovců po konec 20. století. Texty fundovaných odborníků a bohatý obrazový doprovod seznamují čtenáře se státníky, církevními hodnostáři, spisovateli, kronikáři, malíři, stavebníky, hudebními skladateli, světci, cestovateli, buřiči a jinými mimořádnými lidmi našich dějin a přitažlivým, moderním způsobem líčí jejich osudy a záslužné činy. Osobnosti českých dějin jsou neocenitelnou příručkou pro celou rodinu, od studentů přes zájemce o historii všeho věku po každého, kdo chce o osobnostech své země a národa vědět víc.

Na www.bux.cz ZDE

Vydala Euromedia group k.s., Knižní klub

Lucy Halsallová
Zelenina a ovoce

bux.czJednoduchá řešení nabízejí výběr plodin pro každou sezonu a ukazují možnosti malých ploch.

Praktické návody pro 50 druhů zeleniny a 15 druhů ovoce obsahují všechny informace, které jsou pro pěstování potřeba.

Osvědčené odrůdy zajistí bohatou a chutnou úrodu.

Tipy na dokonalé využití malých prostor radí pěstitelům, kteří se nechtějí vzdát vlastní čerstvé zeleniny ani ovoce.

Klasická zahradnická příručka je vybavená podrobnými návody, které jsou doplněné instruktážními snímky, případně kresbami. Praktické tabulky shrnují postup jednotlivých prací. Přehledně provedená publikace s  kvalitní úpravou a perfektním obrazovým doprovodem.

Vydala Euromedia Group k.s., Knižní klub

Na www.bux.cz ZDE

Mary Berry
Škola vaření pro celou rodinu

bux.czVynikají učitelka vaření a propagátorka domácí kuchyně představuje více než  1000 nejoblíbenějších receptů. Rodinná kuchařka pro všechny generace kuchařů a kuchařek, kteří se věnují domácímu vaření. Základní postupy, horké i studené polévky, pokrmy z vajec a sýrů, ryb a mořských plodů, pečená kuřátka a krůty, steaky i  chutně pro vegetariány, lákavé těstoviny, lahodné saláty, něco sladkého na zoubek jako dorty, koláče a horké dezerty, zákusky k čaji i chlazené dezerty. Zkrátka neodolatelný výběr jídel pro každou příležitost.

Mary Berry, nositelka Řádu britského impéria

Rodinná kuchařka pro každou příležitost

1000 nejoblíbenějších domácích receptů

Horké i studené polévky . První chody . Vejce a sýry . Ryby a plody moře . Drůbež a zvěřina . Masová jídla . Vegetariánská jídla .  Těstoviny a rýže . Zelenina a saláty . Kynuté pečivo . Dorty, koláče a horké dezerty . Chlazené dezerty . Moučníky a čajové pečivo  

Vydalla Euromedia Group k.s., Ikar

Na www.bux.cz ZDE

   
05.12.2013 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme