Zdraví

Tipy do lékárničky na cesty aneb co by se mohlo hodit

Vyjet na dovolenou bez lékárničky si jistě nikdo z nás netroufne. Každý rok bychom měli zkontrolovat její obsah a případně jej doplnit o novinky, které jsou na trhu a které vás mohou uchránit od různých nepříjemností. Máme pro vás několik užitečných tipů!

 • Naloc™ - zbavte se plísně u nehtů

Naloc™Přípravek Naloc kompletně podporuje hojení zbarvených a deformovaných nehtů následkem plísňové infekce. Zároveň zvyšuje jejich hydrataci a šetrněvyhlazuje vnější vrstvy nehtové ploténky. Mění podmínky prostředí a zpevňuje nehet, čímž brání růstu plísní a bakterií. Naloc zlepšuje vzhled nehtů a udržuje je v dobrém stavu.

Naloc se na postižené nehty aplikujte jednou denně - ideálně večer těsně před spaním. Působí pouze lokálně a lze jej proto používat i během těhotenství a kojení.

Více informací o Nalocu najdete na www.naloc.cz

Běžná cena: od 419 Kč
Zakoupíte v lékárnách.


 • NSystane® HYDRATION OVINKA - Systane® HYDRATION - dvě zvlhčující látky místo jedné

Díky svému unikátnímu složení - kombinaci kyseliny hyaluronové a HP Guaru - přináší delší ochranu a lepší hydrataci, než produkty obsahující pouze kyselinu hyaluronovou. Tato sloučenina se přirozeně vyskytuje ve sklivci, synoviální tekutině (kloubním mazu) a kůži. Kyselina hyaluronová má podobné vlastnosti jako slzy – zvyšuje hydrataci a zadržuje vlhkost. Systane® HYDRATION působí jako „bandáž“ umožňující obnovu poškozených buněk na očním povrchu.

Orientační cena:  273Kč
Zakoupíte v lékárnách.

 • Čisticí ubrousky na oční víčka Systane® LID WIPES

Čisticí ubrousky na oči Systane® LID WIPESSystane® LID WIPES poskytují jemné ošetření očí, jež by mělo být součástí každodenní hygieny doporučované očními specialisty. Současně odstraňují nečistoty a oční make-up, jenž může oči dráždit. Tyto vysoce kvalitní vlhčené čisticí ubrousky na oči jsou hypoalergenní, nedráždivé a zklidňující. Balení je velmi praktické – každý ubrousek Systane® LID WIPES je zabalen zvlášť.

Orientační cena: 270 Kč
Zakoupíte v lékárnách a vybraných očních optikách.


 • Reparil® - Gel NReparil® - Gel N – první pomoc na tupá poranění

Přípravek je určen na tupé rány, tedy na typy poranění, kdy vzniká otok. Současně účinkuje proti bolesti, tlumí zánětlivé změny a má chladivý účinek. Můžete ho využít při sportování, turistice, úrazech na pracovišti. Je dostupný bez lékařského předpisu, doporučujeme ho přibalit na dovolenou do cestovní lékárničky.

Reparil® – Gel N nanesete jednou až třikrát denně na postižené místo. Stačí ho jen rozetřít, není nutné ho vmasírovat. Gel vaše poranění příjemně zchladí a zároveň léčí – řádově do jednoho až dvou týdnů.

Více na www.medapharma.cz

Běžná cena: 107 Kč za 40 g (203 za 100 g)
Zakoupíte v lékárnách.

   
07.07.2015 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [2] miška03 [*]

  Myslím, že na cesty je třeba nabalit do lékárničky daleko důležitější věci než totoSml80

  superkarma: 0 07.07.2015, 20:30:18
 2. [1] myska1 [*]

  co vše bych musela vozit, auto by mi nestačilo.....

  superkarma: 0 07.07.2015, 10:07:31

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme