Sportovní vak a zlatem vyšívané balerínky, leopardí lodičky s hroty a kabelka v minimalistickém stylu nebo Oranžové lodičky do podzimních dní - to všecho je možné, jen popusťte uzdu fantazii!

Sportovní vak a zlatem vyšívané balerínky

Jak to jde dohromady? Budete se divit, ale skvěle. Vakovitá taška z broušené kůže koresponduje se sametovým materiálem bot. Zlaté zipy a kování zase s výšivkou. A aby toho nebylo málo, můžete tuto dvojici ještě doplnit lurexovým šátkem.

Pak už záleží jen na vás, jestli se oblečete celá do černého, či béžového a necháte vyniknout těmto doplňkům, nebo je odvážně zkombinujete něčím barevným.

tip

Taška, boty a šátek jsou k dostání v prodejně Humanic v Centru Chodov

chodovZákulisí focení kampaně

Podívejte se na video z focení módní kampaně s Terezou Maxovou pro Centrum Chodov!

Leopardí lodičky s hroty a kabelka v minimalistickém stylu

Hroty a cvočky jsou hitem sezony a nechybí ani na botách. V tomto duchu si můžete pořídit i kabelku, ale jako správná znalkyně stylu jistě víte, že protiklady se přitahují i v módě. Dejte vyniknout fantastickým lodičkám a pořiďte si raději jednoduchou tašku, do které se vám vejde i malý nákup. Igelitky jsou (nejen) k lodičkám přísně zakázány!

tip

Lodičky a kabelku koupíte v obchodě Humanic v Centru Chodov

Tipy a triky. Oranžové lodičky do podzimních dní

Nadcházející podzim bude plný barev, ale my jako bychom se jich báli. Změňte to a vykročte do ulic v barevných lodičkách a s barevnou kabelkou. Uvidíte, že svým optimismem nakazíte ostatní. Přinejmenším se na vás budou více usmívat. A to už stojí za zvážení, co říkáte?

tip

Kde takovou parádu pořídíte? V obchodě Humanic v Centru Chodov

Čtěte také:

Reklama