Kate a William, vévodkyně a vévoda z Cambridge, očekávají narození prvního potomka, následníka britského trůnu. A na tuto událost okamžitě zareagovaly nejen sdělovací prostředky, ale i sázková kancelář Tipsport. Bookmakeři Tipsportu dávají nejnižší kurz 1,7:1 možnosti, že nejmladším následníkem trůnu bude chlapec. A jmenovat by se mohl po dědečkovi Charles, i tuto sázku lze u Tipsportu uzavřít v kurzu 10:1. Pokud věříte více ve variantu, že se mladému páru narodí holčička, pravnučka panovnice Alžběty II., máte u Tipsportu k dispozici kurz 1,9:1. „Myslíme si, že se budoucímu královskému páru narodí spíše syn. Je to dáno jednak tím, že sám William pochází ze dvou bratrů, a také Kate má kromě sestry jednoho bratra. Nehledě na to, že v královské linii se rodí spíše mužské potomstvo, samotný Charles má dva bratry a jednu sestru,“ komentuje vypsané kurzy mluvčí Tipsportu Lubomír Ježek.

 
Vybírat můžete u Tipsportu i další jména. V případě princezny by mohla být připomenuta památka Williamovy matky Diany (kurz 7:1). Další pravděpodobnou možností je Elizabeth (Alžběta, 10:1), což je jméno úřadující panovnice i její oblíbené matky (královny matky) a zároveň druhé jméno vévodkyně Catherine. Pojmenování právě po matce dítěte je ohodnoceno kurzem 15:1, po její sestře Philippě (Pippě) pak 20:1. Tipnout si ale můžete i na jméno, které by v královské rodině určitě nevyvolalo nadšení. Pokud by Kate s Williamem pojmenovali dceru Madonna, tedy po královně popu žijící v Londýně, vklad na sázku by se znásobil pětsetkrát.

 
A mužská jména? Vede již zmiňovaný Charles (10:1), tedy Williamův otec a budoucí dědeček. Následuje John (11:1). Zajímavou variantou je i George (12:1), neboť Jiří VI., otec Alžběty II. a Williamův pradědeček, byl oblíbený panovník, který Británii úspěšně provedl 2. světovou válkou. Jméno William po otci by vyneslo výhru v poměru 20:1.

 
Samozřejmě je možné, že nezůstane u jednoho potomka. Dočká se Spojené království dvojčat, z nichž tomu prvnímu by patřilo následnictví za dědečkem Charlesem a otcem Williamem? Tato možnost by se zhodnotila kurzem 22:1. Narození královských trojčat by vklad násobilo dokonce poměrem 3333:1 a čtyřčata pak kurzem 4444:1.

Sázková kancelář Tipsport, v současnosti největší sázková kancelář v České republice specializující se na kursové sázky, byla založena v květnu 1991. Nabízí sázky především na sportovní události, ale vypisuje kursy i na politické či zábavné kulturní události a také na číselné hry (například na ruletu). Tipsport v současné době provozuje v České republice 1000 poboček, z nichž zhruba 70% funguje na bázi Tipsport barů, kde je možné se kromě sázení občerstvit a sledovat sportovní přenosy v televizi či na velkoplošné projekci. Od ledna roku 2009 nabízí Tipsport sázky po internetu na své webové adrese. V červenci 2011 spustil Tipsport číselnou loterii Tipšestka. Na webových stránkách www.tipsport.cz a rovněž na speciální stránce www.tvtipsport.cz vysílá Tipsport pro sportovní fanoušky a sázkaře prostřednictvím internetové televize TV Tipsport přímé přenosy špičkových sportovních událostí z celého světa. Svým stálým klientům nabízí Tipsport účast ve věrnostním programu Tipkonto, v němž mohou pomocí čipové Tipkarty sázkaři čerpat mnoho bonusů a výhod. Tipsport je mj. generálním sponzorem české hokejové extraligy (Tipsport extraliga), hlavním sponzorem české hokejové reprezentace, generálním sponzorem české reprezentace basketbalistek a titulárním sponzorem multifunkční Tipsport areny v Praze - Holešovicích a Liberci. Sázková kancelář Tipsport získala za rok 2011 v rámci ČEKIA Stability Award, samostatné kategorii prestižního žebříčku CZECH TOP 100, nejlepší možné hodnocení

Reklama