Chlapi dokážou být pěkně neomalení. O tom se přesvědčila i naše čtenářka Dagmara, když dostala „lekci“za svoje úžasné nalíčení. Jak byste se v její situaci zachovaly vy, milé ženy-in? Odpověděly byste něco vtipného, nebo byste zůstaly opařené jako Dagmara?

Když jsem si četla příspěvek od Kláry Křížové, vybavil se mi podobný trapas. Jenomže byl o to horší, že už mi nebylo sedmnáct, byla jsem už na vysoké a měla jsem mít větší rozum a soudnost. Ale tahle příhoda mě postavila nohama na zem.

To bylo koncem osmdesátých let, kdy letěl poměrně výrazný make-up. Seděla jsem s holkama v kavárně, po mně pokukoval docela pohledný mladý muž. Byla jsem doslova přesvědčená o tom, že vypadám báječně a jemu se líbím. Však to také dalo práce.

Vyměňovali jsme si pohledy, já občas cudně klopila řasy s mocným nánosem maskary, aby si nemyslel, že jsem nějaká „obyčejná holka“, co balí chlapy v kavárně.

Když jsme tam seděli tak hodinu, chlapík se osmělil, přišel k nám a dal se s námi do řeči. Ptal se nás, co děláme a když jsme mu řekly, že studujeme  vysokou, překvapivě si mě změřil od hlavy k patám a řekl. „No vidíš a podle vzhledu bych tě tipoval na prodavačku pánského prádla“.

Tenkrát se mi zatmělo před očima a měla jsem chuť ho praštit kabelkou, ale nezmohla jsem se vůbec na nic. Bylo mi strašně trapně a velmi brzy jsem se z kavárny vytratila. Cestou na kolej jsem brečela a šminky se mi pěkně rozmazaly, takže jsem musela vypadat obzvlášť půvabně.

No, ale od té doby jsem v líčení ubrala a vždycky, když jsem si chtěla udělat ještě jednu vrstvičku, vzpomněla jsem si na prodavačku pánského prádla.

Dagmara

To byl ale pěkný hulvát. Ale bohužel, vtiné odpvědi napadnou člověka až kydž už je pozdě. Tomu se říká „schodový efekt“

Dokázala byste mu něco odpovědět, abyste ho uzemnila? Urazil vás kvůli šminkám už nějaký muž, nebo kluk? Jak jste se zachovala? Ovlivnilo to pak vaše líčení? Máte pocit, že jste v líčení soudná, nebo si nejste jistá. Máte také nějakou příhodu se šminkami? Jak vzpomínáte na své začátky?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

 

Reklama