První pohled na vaše ruce každému prozradí více o vás samé i o tom, jak o sebe pečujete. První dotyk, který máte s druhým člověkem, je podání ruky. Pečujte proto o své ruce s kosmetikou Oriflame a vaše ruce budou vždy dokonale upravené a krásné. 

 

 

„Mám ráda krásně upravené nehty, které působí přirozeným a čistým dojmem. Stejně jako v péči o pleť platí i v péči o nehty zásada, že jen zdravé a pevné nehty lze zkrášlit barevným lakem na nehty. Sama dávám důraz především na přírodní vzhled nehtů, libuji si v bezbarvém laku na nehty, který je vhodný pro každou příležitost. Neměla jsem příliš času na vitaminové kúry pro své nehty, proto byly poslední dobou oslabené. Oblíbila jsem si zpevňující lak na nehty, který mým nehtům dodal opět pevnost a ochránil je před jejich lámáním.“

 

Tereza Maxová

 

Pro poškozené nehty:

Pečující odlakovač na nehty

Svěřte odlakování svých nehtů do péče tohoto šetrného a účinného odlakovače bez acetonu. Pečující odlakovač na nehty nepoškozuje nehty, naopak nehty šetrně zbaví laku a navíc je posiluje a zanechává provoněné jemnou vůní vanilky. Přípravek nabízí vedle své funkce odlakovače ještě funkci pečující. Obsahuje vápník pro posílení nehtů a mléčné proteiny, které o nehty pečují a hydratují je.

 

TIP: Pro snadnější odlakování naneste odlakovač na nehty a nechte působit asi 15 vteřin. Poté setřete vatovým tamponem. Lak bude v mžiku z vašich nehtů pryč.

 

Pro vysušené nehty:

Vitaminový krém na nehty a nehtová lůžka

Výživný krém pro zdravé a krásné nehty a nehtová lůžka hydratuje a zlepšuje kondici dehydrovaných nehtů a lůžek. Obsahuje vitamin C a E a proteiny pro posílení lámavých nehtů. Lze ho použít na noc, jako kúru.

 

Pro krátké nehty:

Výživná báze pro růst nehtů

Efektivní přípravek podporuje růst nehtů až o 100 %. Viditelné výsledky se dostaví již po 7 dnech pravidelné aplikace.

 

Pro hladké okolí nehtu a lesklé nehty:

Gel na nehtová lůžka

Ošetřující gel na nehtová lůžka s obsahem glycerinu, výtažku z Aloe vera a mandlovým olejem změkčuje, zvláčňuje a hydratuje. Pomáhá jemně odstranit přerostlá lůžka. S Gelem na nehtová lůžka bude okolí vašich nehtů čisté a hladké a ruce budou působit upraveným dojmem.

 

Pro slabé nehty:

Zpevňující lak na nehty

Zpevňující lak na nehty obnovuje pevnost nehtů a chrání je proti dalšímu lámání. Lak nehty posiluje, chrání je proti dalšímu lámání. Viditelné výsledky se dostaví již po 5 dnech.

 

 

Na www.oriflame.cz se dozvíte více o nabídce pečující kosmetiky pro ruce a nehty a můžete si prolistovat katalog produktů on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud byste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat.

Reklama