.

Tip pro motorkáře a motorkářky

Cestování

Tip pro motorkáře a motorkářky

Přijďte okouknout žhavé motorky, krásné slečny a Jack Daniel´s Tennessee Whiskey. Už ve čtvrtek 11. března odstartuje 14. ročník mezinárodní výstavy motocyklů, čtyřkolek a příslušenství.

JackUž ve čtvrtek 11. března odstartuje v pražském Průmyslovém paláci 14. ročník mezinárodní výstavy motocyklů, čtyřkolek a příslušenství. Již po čtvrté je tato událost doplněna také o přehlídku na míru vyrobených a vymazlených motorek, především Harley Davidson. Letos je Bohemia Custom obohacen o výstavu na zakázku vyrobených automobilů a airbrush.

Kromě nabušených strojů se můžete těšit i na super jídlo, krásné slečny a fotografický ateliér, v němž se budete moci s modelkami vyfotit. Celé čtyři dny budete moci navíc ochutnávat pravou motorkářskou whiskey - Jack Daniel´s a vyhrát s ní zajímavé dárky.

Proč zrovna Jack Daniel´s? No přece proto, že stejně jako kvalitní stroje se jedná o legendu. Pan Jack začal s výrobou whiskey ve svých 7 letech a na jeho Tennessee whiskey je to znát. Stejně jako ostatní značky se vyrábí z vody, kukuřice, žita a ječmenného sladu. Jako jediná na světě se ale pak nechává prokapávat přes více než třímetrovou vrstvu uhlí z javoru cukrodárného, který dodává tomuto nápoji charakteristickou chuť a vůni. Zrání pak probíhá v nových soudcích z dřeva bílého dubu. Výsledkem je pak jantarová tekutina, kterou milují lidé po celém světě.

Právě teď máte jedinečnou příležitost vyhrát 5 balíčků Jack Daniel´s obsahujících vstupenku na výstavu Motocykl 2010 (koná se 11.-14. 3. 2010) a lahev Jack Daniel´s Tennessee Whiskey.

   
04.03.2010 - Doma - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [1] Rikina [*]

    Nic proti motorkám a whiskey. To můžu, i když zrovna Jack Daniel´s... no dobře. Ale ty krásné slečny?!? Sml32 Toť diskriminace - krásní muži tam nebudou? Nepořádek. Sml24 

    superkarma: 0 04.03.2010, 00:24:39

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme