Chcete mít miminko stále u sebe? Jste rádi v kontaktu se svým miminkem, které ještě není tak těžké, takže ho pohodlně unesete? Pak máme pro vás zajímavý tip na šátek pro nošení miminka od on-line obchodu pro maminky www.trendybaby.cz

satek1_fŠátek pro nošení miminka Fil'Up®, vel. S/M biobavlna

Šátek pro nošení miminka Red Castle Fil'Up® nabízí unikátní inovativní alternativu tradičním modelům. Síťovinový materiál, z něhož je šátek vyroben, umožňuje roztažení šátku na šířku a diagonálně, ne však do délky. Šátek je pro pohodlí a bezpečí miminka ve střední části širší (70-80 cm), konce šátku jsou naopak užší pro rychlé a snadné vázání. Tento tvar je optimální pro dítě i osobu, která ho v šátku nosí. Délka 4,2m. 100% biobavlna.

Více najdete :
Vel s/m: ZDE (klikni)

satek_mŠátek pro nošení miminka Fil'Up®, vel. L/XL modrý

Šátek pro nošení miminka Red Castle Fil'Up® nabízí unikátní inovativní alternativu tradičním modelům. Síťovinový materiál, z něhož je šátek vyroben, umožňuje roztažení šátku na šířku a diagonálně, ne však do délky. Šátek je pro pohodlí a bezpečí miminka ve střední části širší (70-80 cm), konce šátku jsou naopak užší pro rychlé a snadné vázání. Tento tvar je optimální pro dítě i osobu, která ho v šátku nosí. Délka 4,7m. 100% bavlna.

Vel l/xl: ZDE (klikni)

limetkaŠátek pro nošení miminka 4,70m (limetka)

Vyroben ze 100% bavlny jersey, která je hebká, poddajná a pevná. Šátek Red Castle je vyráběn za nejpřísnějších kritérií. Vyhovuje bezpečnostním pravidlům a neobsahuje těžké kovy a AZO barviva. Šátek umožňuje několik způsobů zavinutí. Manuál s instrukcemi ukazuje 5 nejpoužívanějších způsobů nošení. Od narození do 18kg. Ve 3 velikostech, doporučujeme vybrat velikost šátku podle osoby, která ho bude nosit nejčastěji. Šátek, který je příliš dlouhý, je nepohodlný a hůř se váže.

Více ZDE (klikni)

 

Více typů najdete na stránkách www.trendybaby.cz

satek_v

 

 

Reklama