Smartphony patří mezi oblíbené vánoční dárky. Na zájemce o Samsung Galaxy S4 mini a S5 mini čeká dárek v podobě 1 000 Kč zpět.

telefonGALAXY S4 mini 11, black, the front

Pro využití této akce stačí smartphone Samsung Galaxy S4 mini nebo S5 mini zakoupit u některého z prodejců zapojených do akce a do dvou týdnů se zaregistrovat prostřednictvím stránek www.samsung-bonus.eu nebo poštou přes P. O. Box.
Akce platí od 13. listopadu do 31. prosince 2015 nebo do vyprodání zásob.

kupSmartphone Samsung Galaxy S4 mini nebo S5 mini lze zakoupit ve značkových prodejnách Samsung a v desítkách dalších kamenných i internetových obchodů. Kompletní seznam prodejců zapojených do akce je k dispozici na adrese www.samsung-bonus.eu, kde jsou popsány také oba způsoby registrace a podrobná pravidla pro získání 1 000 Kč zpět.

V případě nejasností je pro zákazníky zřízena kontaktní infolinka +420 702 193 570 a e-mail info@samsung-bonus.eu.

Samsung Galaxy S4 mini a S5 mini jsou menších rozměrů, přesto neztrácejí nic na výbavě. Galaxy S4 mini nabízí 4,3palcový qHD SuperAMOLED displej, 8Mpx fotoaparát a aplikaci S Health pro sledování vaší kondice. Smartphone Galaxy S5 mini navíc vyniká odolností vůči prachu a vodě či režimem pro vysokou úsporu energie. Jeho displej má velikost 4,5 palce a HD rozlišení.

Doporučená maloobchodní cena Samsung Galaxy S4 mini je 4 999 Kč vč. DPH a cena Galaxy S5 mini je 7 999 Kč vč. DPH.

Reklama