V posledních dnech panují tropické teploty a my se snažíme spíš svlékat, než oblékat. Ne každá ale vypadá dobře v letním tílku nebo topu. Co si obléknout vzdušnou tuniku? Příjemně chladí a zakryje nedostatky postavy

Tunika je skvělým řešením do teplých dnů. Pokud je ušitá ze vzdušných materiálů, jako je hedvábný krepdešín, šifon, nebo bavlněný batist, máte záruku, že se neupečete, a přitom půjdete s módou.

tunika

Střih, hloubku výstřihu nebo délku si jistě vyberte podle toho, nakolik se cítíte být odvážná. Pokud si troufnete ukázat paže, zvolte klidně tuniku na ramínka.

tunika

Jestli se stydíte za „plandavé“ tricepsy, schovejte je do volných rukávů a nechte odhalené jen předloktí.

Hodinková délka sluší všem

Stále se nosí empírové střihy, které protahují postavu a sluší ženám s postavou typu „hruška“. Volné rozevláté modely se zavazováním nebo páskem na bocích budou vypadat dobře na ženách, které mají špíčky na břiše, ale mohou se pochlubit štíhlými boky

tunika

 S čím ji nosit?

Tenhle kousek oblečení má opravdu široké možnosti. Tuniku můžete obléknout k šortkám, bermudám, legínám pod kolena, ale i širokým pohodlným kalhotám.

Důležitou roli hrají samozřejmě doplňky, jako jsou pásky, bižuterie, klobouky, nebo lehounké šátky, které ji dokážou proměňovat podle nálady.

Čtěte také:

Tunika zakryje nějaké to kilo navíc

Něžné letní mini

Reklama