.

Tip pro cyklisty na víkend: Veletrh For bikes

Cestování

Tip pro cyklisty na víkend: Veletrh For bikes

city bike

ELEKTROKOLA - cyklistická hudba budoucnosti

... jednoduše, ekologicky a v neposlední řadě ekonomicky

Příznivci ekologické přepravy a cyklisté mohou navštívit II. ročník veletrhu For bikes, který se bude konat v pražském veletržním areálu v Letňanech od 25.03. do 27.03., kde si mohou elektrokola SPIRIT prohlédnout a zároveň odzkoušet na připravené dráze. Po dobu trvání veletrhu lze získat slevu 10% na objednané zboží. Nová značka na českém trhu Spirit zde představí svou kompletní nabídku elektrokol.

O tom, že Češi jsou národem cyklistů, nemůže být pochyb. Pravdou je, že v Čechách je jízdní kolo tradičním a také oblíbeným prostředkem ekologické osobní dopravy. Pro mnohé má však limitující nevýhody fyzická náročnost, která se doplňuje s náročností časovou. Snahou je tedy tyto nepříznivé aspekty omezit, aniž by byly ztraceny jmenované výhody. Právě s tímto úkolem se stále lépe vyrovnávají elektrické bicykly, zkráceně elektrokola.

Pro koho bylo elektrokolo stvořeno

Elektrokola, taktéž označovaná jako e-kola, jsou určena především jako dopravní prostředek pro město a na zpevněné silnice. „Cílovou skupinou jsou lidé, kteří pravidelně dojíždí do zaměstnání (v okruhu 25 kilometrů) a rádi by si snížili náklady spojené s dopravou", uvedl Ondřej Sokol.
Úředníci se tak mohou dostat pohodlněji a rychleji do zaměstnání, během jízdy se nezpotí a nemusí se před prací převlékat nebo sprchovat. Při zpáteční cestě pak mohou nasadit sílu svalů a kompenzovat tak den prosezený u počítače. Lze je ovšem využít i k nákupům a pochůzkám. Při výletech do přírody mohou elektrokola pomáhat při vyrovnávání handicapů starších nebo slabších členů rodinného pelotonu. Tohoto trendu se chopila i značka Spirit. „Naším cílem je uvést na trh elektrokolo, které bude finančně dostupné pro všechny typy zákazníků a splňuje všechny technické parametry potřebné k provozu", přiblížil situaci produktový manager společnosti Ondřej Sokol.

Možná právě tak bude pro mnohé v budoucnu vypadat pravidelné cestování, dopravní kalamity ve městech vás nechají klidnými, čeká vás pohodlná jízda a nízká provozní cena, která se pohybuje jen kolem 0,04 Kč na kilometr.

Evropa je o jedno šlápnutí před námi - elektrokola jsou dnes čtvrtým nejrozšířenějším dopravním prostředkem na světě.

Nasadili jsme vám brouka do hlavy? Přijďte si elektrokola SPIRIT osobně vyzkoušet na stánek a získat slevu 10%.

   
21.03.2011 - Tipy - autor: (red)

Komentáře:

 1. avatar
  [3] SNÍŽEK [*]

  líbí se mi a už jsme o něm uvažovali Sml67

  superkarma: 0 21.03.2011, 15:50:07
 2. avatar
  [2] femme [*]

  DigiD — #1  jj, zvlášť, když dojde šťáva uprostřed kopce Sml24 Sml30

  superkarma: 0 21.03.2011, 13:41:03
 3. [1] DigiD [*]

  Elektrokolo je super,můžu jen doporučit.

  1. na komentář reaguje femme — #2
  superkarma: 0 21.03.2011, 12:01:41

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme