Podzimní běhy v přírodě vyžadují dobré oblečení. Podle teploty je dobré volit jednu až dvě vrstvy. Pokud budete běhat po ránu, kdy už může být i nula stupňů, pak si rozmyslete, co všechno si obléci. I když se pak oteplí, vždy je dobré vrstvy svlékat, než aby vám byla zima.

mikinaJá si většinou beru pod tenkou bundu běžeckou mikinu s dlouhým rukávem a pod to ještě tričko. Bez čeho na podzim nevyběhnu je tenká čepice a rukavice, které má v kapse, v případě zimy si je obléknu.

Jestliže hledáte inspiraci na příjemnou mikinu, která se dobře nosí, je lehká a pružná, má kapucu, pak mám pro vás tip na mikinu od značky Salomon

Můžete si ji prohlédnout na stránkách značky s tímto popiskem:

Maximálně jemná a prodyšná volnější mikina Elevate Long Sleeve Hoodie je ideální na ranní rozcvičku, před či po józe či kdykoli, kdy toužíte po lehkosti a pohodlí. Kapuce je na krku křížená, takže pohodlně sedne. Spodní lem je delší, čímž lichotí postavě.

www.salomon.com

Mikinu jsem měla příležitost vyzkoušet, je skvělá, lehká a velmi příjemně se nosí. Mám ráda trička a mikiny s kapucou, pokud fouká vítr nebo lehce prší, je fajn si ji nasadit.

mikina

Šedá barva je univerzální, hodí se ke všemu. Pokud si chcete koupit podobnou sportovní mikinu, doporučuji.

Reklama