Máte doma malé miminko nebo potřebujete koupit nějakému miminku ve vašem okolí dárek? Pak máme pro vás tip na krásnou teplou bundičku z biobavlny.

Hodí se jak pro holčičku, tak pro chlapečka. O této kolekci oblečků z Natures Purest Biobavny jsme psali v tomto článku: Krásné oblečky z biobavlny, získejte dárek a v tomto článku: Krásné oblečky pro miminka

trendybaby

Naším tipem je teplá bundička s výplní, vyrobená z jemné 100% biobavlny zdobené luxusním čistým hedvábím. Velikost 3–6 měsíců.

trendybaby

Výrobky Pure Love od Natures Purest kombinují přírodně zbarvenou biobavlnu spolu s luxusním čistým hedvábím pro vytvoření nadčasové kolekce výbavy a dárků pro miminko. Přírodně zbarvená biobavlna, používaná na výrobu celé Natures purest kolekce, je zpracovávána bez použití škodlivých pesticidů, chemikálií a umělých barviv. Je sbírána ručně a jejím zpracováním vzniká jemná čistě přírodní tkanina. Proto jsou všechny výrobky naší kolekce tak měkké a jemné. Čistě přírodní bavlněná tkanina jemně pečuje o citlivou dětskou pokožku v porovnání s výrobky, které jsou vyráběny s použitím chemických látek a barviv a často dětskou pokožku dráždí. Atraktivní dárkové balení v krabičkách z recyklovaného papíru, které lze použít na uchování drobností na památku.

Více na http://www.trendybaby.cz/zbozi/NAT9085bNP/oteplena-bunda-3-6m-pure-love.html

Reklama