.

TIP: Nevíte, co dělat o víkendu? Zkuste koupání bez plavek!

Novinky

TIP: Nevíte, co dělat o víkendu? Zkuste koupání bez plavek!

Pokud se stále nemůžete rozhodnout, co zajímavého se dá podniknout během víkendu, vyzkoušejte zábavu jenom pro nejodvážnější – koupání bez plavek. V Aquapalace v Čestlicích jsou pravidelně pořádány tématické večery, které sekonají 5x ročně již od roku 2008.

Jedná se o rodinná setkání bez jakéhokoli erotického podtextu pro všechny, koho při koupání obtěžují plavky. Podobné naturistické večery se konají i v dalších aquaparcích v ČR i zahraničí.

Milovníky naturismu čeká již tuto sobotu 17.1. speciální akce v největším českém aquaparku Aquapalace Praha. Párty, jež se nazývá Noc naturistů aneb plavání bez plavek začíná ve 20:00 a končí ve 23:00 hodin. Kromě koupání v přirozené kráse je pro návštěvníky také připraven bohatý doprovodný program  v podobě hudby, aquazorbingu či různých soutěží. Návštěvníci se mohou v sychravých dnech ohřát také v Saunovém světě, který nabízí 14 druhů saun a prohříváren. Vyzkoušet můžete například Kneippovy lázně, venkovní část, kde je srubová a zemní baňa nebo speciální saunové ceremoniály. 

aoap

   
16.01.2015 - Redakční novinky - autor: (red)

Komentáře:

 1. [2] Slava901 [*]

  Také nepřijedu.

  Mám nové plavky od Ježíška a chci se pochlubit.

  superkarma: 0 17.01.2015, 15:05:01
 2. [1] FAXÍK [*]

  já se stydím, tak tam nedorazím Sml79

  superkarma: 0 16.01.2015, 18:24:42

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme