.

Tip nejen pro vaši chatu: Rychlá příprava pokrmů s mikrovlnnou troubou Whirlpool MAX 34 FW

Domácnost

Tip nejen pro vaši chatu: Rychlá příprava pokrmů s mikrovlnnou troubou Whirlpool MAX 34 FW

Chcete na chalupě trávit více času na zahrádce a méně v kuchyni? Pomoci vám může mikrovlnná trouba Whirlpool MAX 34 FW, která je spolehlivým pomocníkem při ohřívání, ale i rozmrazování pokrmů. Mimořádně praktický je také její tvar, díky němuž ušetříte místo v kuchyni. Kvalitu této mikrovlnné trouby prověřil i časopis dTest, který klade na spotřebiče velké nároky. Model MAX 34 FW zde mezi testovanými mikrovlnnými troubami obsadil 2. místo a získal známku kvality dTest.

vvMikrovlnná trouba Whirlpool MAX 34 FW je unikátní svým neobvyklým designem v celobílém provedení – pohodlně se totiž vejde do těsných prostor, např. do rohu kuchyňské linky. Má jednoduché elektronické ovládání a 5 úrovní výkonu. Díky 3D distribuci mikrovln zabezpečuje rovnoměrný ohřev potravin. Pro rychlý ohřev potravin s vysokým obsahem vody je určena funkce Jet Start. Funkci Jet Defrost využijete pro rozmrazování, které je díky ní až 7x rychlejší.

Právě v rozmrazování potravin vynikla tato mikrovlnná trouba i v náročném hodnocení časopisu dTest, kde byla ze všech testovaných modelů nejrychlejší.  

Mezi další užitečné funkce této mikrovlnné trouby patří dětská pojistka, která minimalizuje riziko zapnutí prázdné trouby – výstražná signalizace upozorní na zadávání nekompetentních příkazů. Nechybí ani časovač, který nahrazuje kuchyňské minutky a pracuje nezávisle na činnosti mikrovlnné trouby.

Doporučená maloobochodní cena mikrovlnné trouby Whirlpool MAX 34 FW v elegantní bílé barvě je 3 590 Kč vč. DPH.

Podrobnější informace o mikrovlnných troubách i dalších spotřebičích značky Whirlpool naleznete na www.whirlpool.cz.

   
08.08.2014 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [5] Zuza70 [*]

  Bože Sml80

  superkarma: 0 08.08.2014, 12:48:17
 2. [4] hada [*]

  když ono v dnešní době co je zdravé. Každou chvili je zdravé něco jiného. Mikrovlnku používám převážně na ohřev jídla, maso nerada rozmražuji v mikrovlnce. Nerozmražuje mi stejnoměrně.

  superkarma: 0 08.08.2014, 12:00:20
 3. avatar
  [3] kobližka [*]

  Ono se pořád šuškalo,jak to není z té mikrovlnky zdravé a ejhle,studie už to dokázaly,takže maso bych tam nerozmrazovala nikdy,kupuju čerstvé a na ohřev jí používám opravdu jen minimálně.

  Kdyby vás to náhodou přece jenom zajímalo,tak tady je pár informací:

  http://www.dotyk-darkfield-poradenstvi-diagnostika.cz/news/sokujici-test-s-mikrovlnkou-vam-otevre-oci/

  superkarma: 0 08.08.2014, 11:56:42
 4. avatar
  [2] datura [*]

  Mám ji jen na rychlé rozmrazení masa, když přijede neohlášená návštěva Sml16

  superkarma: 0 08.08.2014, 09:50:52
 5. avatar
  [1] hubajda [*]

  mikrovlnku nechci prijde me zbytecna jidlo si ohreju na sporaku a je dobre neni jen nekde ohrate jak to delaj mikrovlnky ,maso jsem nikdy nerozmrazovala pomoci mikrovlnky ac mam na troube program na rozmrazovani tak jsem nikdy nepouzila vzdy si dopredu vytahnu maso a nebo ho koupim cerstve ,tez me mikrovlnka neprijde az tak moc pro telo zdrava

  superkarma: 0 08.08.2014, 09:28:24

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme