Novinky

Tip na víkend: Žižkovské pivobraní 2014

Žižkovské pivobraní 2014 proběhne letos na Parukářce teprve potřetí, ale již díky prvnímu ročníku získalo na oblibě. Loni jej navštívílo více než 11 tisíc návštěvníků....

A nač se můžete, milé čtenářky, těšit? Z pivovarů se tento rok představí opět Minipivovar Ujkovice – Slepý krtek, který si na minulém ročníku odnesl diváckou cenu za nejoblíbenější pivo, dále Lounský žejdlík, Pivovar žejdlíček nebo Goodbulldog, Ani tentokrát nebude chybět degustační soutěž piva. Pro velké ohlasy se opět uskuteční BMX exhibice, kde se návštěvníkům představí nejlepší čeští sportovci, kteří předvedou své umění na mobilní rampě. Bohatý doprovodný program bude pamatovat na dospělé i na ty nejmenší - soutěže, skákací hrady a různé workshopy pro děti jsou samozřejmostí stejně jako poutavý hudební program.

Dnes vystoupí kapela La descarga Salsa orchestra, která zavede diváky do historie salsy.Výběr od nejstarší klasiky po nejnovější hity optimistického žánru nabídne skladby La Fania, Ray Barreto nebo Ismael Rivera.

Dalším hudebním překvapením bude pražská soulfunková kapela Top Dream Company, která nabídne mix disca, popu, jazzu a reggae. K sobotnímu koštování piva zahraje drum´n´bassová formace Chocofly, pořádnou show určitě předvedou Yellow Sisters nebo kapela Schodiště, která se výborně hodí k této akci svým hospodským šramlem. Celým Žižkovským pivobraním bude provázet moderátorka Ester Kočičková.

ferer

Více informací naleznete na: http://www.parukarka.cz/

 

 

   
06.06.2014 - Redakční novinky - autor: Veronika Pavlíková

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme