.

Tip na víkend: zdraví, esoterika a ekologie

Cestování

Tip na víkend: zdraví, esoterika a ekologie

Už víte, kam vyrazit tento víkend? Pokud vás zajímá zdravý životní styl, esoterika nebo ekologie a ochrana přírody, máme pro vás tip. Naberte ve dnech 22. až 24. května směr Praha, holešovické výstaviště.

Na veletrhu Biostyl se můžete dozvědět vše o zdravém těle a zdravé stravě, Ecoworld se zabývá zdravím Země a našeho životního prostředí a Esoterika je věnována zdravé a zvídavé duši, komplexně pohlížející na svět očima různých světových kultur – letos se veletrh zaměří zejména na kultury východní.

V rámci veletrhu Esoterika se zájemcům o neuchopitelné věci budou prezentovat vystavovatelé zabývající se především duchovními naukami, astrologií, numerologií, čtením z ruky, grafologií, magií, esoterickými předměty a relaxačními a meditačními CD a kazetami. Návštěvníci získají také zajímavé informace o relaxačních centrech, kurzech a výukových pobytech, shlédnou názorné ukázky nejnovějších terapií a výklad karet, k dispozici budou i poradny a konzultace.

Veletrh Biostyl se soustředí především na zdravý životní styl, ekologii a alternativní medicínu. Každý zájemce bude odcházet nabitý informacemi o biopotravinách, čajích, přírodních a léčivých kosmetických produktech, doplňcích zdravé výživy a dalších podobných komoditách.

Na své příznivce čeká také premiérový ročník nového veletrhu Ecoworld, který návštěvníkům přinese ještě více informací o ekologických alternativách a možnostech, jak přispívat k ozdravení naší planety.

Významnou součástí veletrhů je pestrý doprovodný program, který bude současně probíhat na několika místech Průmyslového paláce. Největším lákadlem je letošní hlavní host veletrhu - doktor alternativní medicíny a jeden z nejznámějších specialistů na světě na výzkum vody a jejího vlivu na léčbu onemocnění, Dr. Masaru Emoto z Japonska.

Dále se návštěvníci mohou těšit např. na vědce a představitele organizace Věda o spiritualitě, Jeho Svatost Sant Rajinder Singh Ji Maharaje, či na umělce a geomanta Marko Pogačnika ze Slovinska. Významnou součástí doprovodného programu je také otevřený seminář ZELENÁ ÚSPORÁM k programu úspor energie, na kterém mohou návštěvníci získat nejnovější informace o grantech – dozví se, kdo a jak může žádat, jaké jsou podporované oblasti, kolik lze získat a mnohé další.

Kromě zajímavých přednášek proběhne na veletrhu mnoho dalších akcí, jako jsou výstavy, autogramiády, křty, workshopy, taneční vystoupení a prezentace. Je zajištěna účast širokého spektra účastníků – od osvědčených jmen po zcela nové tváře z Čech i ze zahraničí. Ve více než třech stovkách prodejních stánků – českých i zahraničních – si navíc návštěvníci budou moci prohlédnout a nakoupit celou řadu potravin pro speciální výživu, potravinových doplňků, přírodních kosmetických produktů a podobně.

   
20.05.2009 - Tipy - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

  1. [1] Božena a Jakub [*]

    Hm,zní to zajímavě,ale já už program na víkend mám.V sobotu jdu se synkem na pohádkový les a navečer bude grilovačka.Já měla narozky,manžel je ted bude mít,tak budem trochu slavit.A v nedělu odpočinková.Hlavně at je hezky.Sml61

    superkarma: 0 20.05.2009, 13:56:47

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme