V sobotu 3. prosince pořádají Městská divadla pražská 6. ročník Vánočního festivalu. I letos festival nabídne čtyři představení s vánoční tematikou, kterou ztvárnila divadla z celé České republiky. Připraven bude rovněž bohatý doprovodný program pro malé i velké, který vás naladí na vánoční atmosféru.

vanocni rokoko

„Vánoční festival zahájí v Divadle Rokoko ve 13:15 autorská pohádka Vánoční přání Divadla rozmanitostí Most, která je vhodná pro děti od tří let. Menším dětem se jistě bude líbit i představení České Vánoce Josefa Lady, které od 17 hodin odehraje kladenské Divadlo Lampion. Starším dětem a dospělým doporučuji České Vánoce od 19 hodin v Divadle ABC,“ zve diváky tisková mluvčí Tereza Kochová a dodává, že Psaní Ježíškovi od 15 hodin je už vyprodané, na ostatní představení jsou vstupenky ještě v prodeji, a to buď přes internet, nebo přímo na pokladnách divadel ABC a Rokoko.

divado van

Doprovodný program bude probíhat od 16 do 19 hodin v Divadle ABC. Pro děti bude připravena Mikulášská besídka, pošta pro Ježíška a výtvarné dílničky. Ke spolupráci byly již tradičně přizvány neziskové organizace, které budou nabízet své výrobky z chráněných dílen na vánočním trhu. Těšit se můžete i na drobné pohoštění – cukroví, vánočky a horký čaj, pro dospěláky bude k dispozici i něco ostřejšího.

Vstupenky pořídíte od 90 do 200 Kč, je možné také využít rodinnou vstupenku (k nákupu dvou vstupenek za plnou cenu jdou vaše dvě děti do 15 let zdarma). Vstupenky zakoupíte na pokladnách Městských divadel pražských nebo online na www.MestskaDivadlaPrazska.cz.

Reklama