Bulvár

Tip na víkend: Přijďte na pražský festival Apríles

Díky žižkovskému festival Apríles v sobotu 23. dubna ožije park Parukářka. O zábavu pro celou rodinu bude rozhodně postaráno.  

park Parukářka

Přijďte si užít první pražský open-air festival, který ve svém bohatém doprovodném programu myslí i na rodiny s dětmi! Na odpoledne si připravil ateliér Kroužek výtvarný workshop pro děti a rodinné centrum Nová trojka sportovně vědomostní soutěž.  Kino Aero chystá promítání pohádek, které jistě ocení i ti nejmenší návštěvníci, ale také animační dílnu pro děti i dospělé.

Parukářka

Rodiče určitě zaujmou komentované prohlídky bunkru Parukářka, které byly v loňském roce velice žádané a úspěšné, či výstava kultovních komiksových kreseb Mártyho frky.

Pro všechny generace pak bude bezesporu zajímavé novocirkusové představení Dopeshow skupiny Cink Cink Cirk nebo festivalové představení Sen noci žižkovské divadelní skupiny Old Stars. Doprovodný program začíná již ve 14 hodin.

O hudební program se od 16 hodin postarají kapely Wild Tides, Rattle Bucket, Cocotte Minute a John Wolfhooker.

koncert

Apríles je neziskový festival, který původně vznikl jako praktická seminární práce studentů Arts Managementu Vysoké školy ekonomické v Praze. V roce 2014 se přestěhoval ze Stromovky na žižkovskou Parukářku a začal se postupně zaměřovat na specifickou žižkovskou kulturu a rozmanitost tamního života. Vytváří tak specifický lokální festival jak pro rezidenty, tak návštěvníky této neobyčejné pražské čtvrti.

Další informace naleznete na www.apriles.cz nebo na https://www.facebook.com/apriles.praha/.apriles

   
25.03.2016 - Společnost - autor: Vendula Kubalíková

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme