Deváté narozeniny Centra Chodov jsou tady a zákazníci se u jejich příležitosti mohou těšit na celou řadu atraktivních dárků a výhodných nákupů, které jim přinese speciální slevová knížka s platností od 8. do 22. listopadu.

 

Pokud si chcete něco hezkého koupit, pak si vytiskněte slevové kupony které najdete tady na té stránce a vyražte si udělat radost! Link naleznete ZDE.

Čeká na vás celkem 89 lákavých nabídek. V kategorii módy figurují i žhavé novinky portfolia Centra Chodov, například italský butik s luxusními dámskými oděvy a doplňky STEFANEL (sleva 20 %), dámská módní ikona Pennyblack (20% sleva na kolekci podzim/zima 2014) či mladá značka adidas NEO (sleva 15 % na nákup), Adidas (sleva) 25%, A3 Sport (sleva 20%), boty ADLO (sleva 20%), ALBI (sleva 20%) šperky ANGELO (30% sleva na stříbrné šperky a další slevy na jiné produkty) CROCS (15% sleva) a další – podívejte se do virtuální šekové knížky na stránkách a vytiskněte si kupóny.

Vedle obchodů s módou, obuví a doplňky narozeninové slevy nabízí i několik desítek prodejen z oblasti kosmetiky, péče o krásu a zdraví, sportu, elektroniky, hraček, občerstvení, potravin, služeb, domácích potřeb nebo dekorací. Vedle obchodů s módou, obuví a doplňky narozeninové slevy nabídne i několik desítek prodejen z oblasti kosmetiky, péče o krásu a zdraví, sportu, elektroniky, hraček, občerstvení, potravin, služeb, domácích potřeb nebo dekorací.

sdfs

Více najdete na stránkách Centrum Chodov

Reklama