Máte nějaké zajímavé plány na víkend? Nechcete ztrácet dlouhý čas vařením, ale při tom máte chuť na něco dobrého a pikantního? Pak pro vás máme dobrý, vyzkoušený tip!

Pokud máte rádi kuřecí maso, pak si udělejte Křupané kuřecí nugetky s dipem. Jestli máte doma také děti, uvidíte, jak jim budou chutnat! Děti nugetky milují, jsou to malé řízečky, které strčí rovnou do pusy.

Příprava Křupavých kuřecích nugetek s dipem je velmi snadná a rychlá. Navíc kuřecí maso je za krátký čas hotové, takže počítejte s obědem či večeří, která vám nezabere čas.

Vyzkoušejte něco nového, co ještě neznáte, čím oživíte váš zaběhlý jídelníček!

Chceme vám doporučit kuřecí nugetky, které nesmažíte, ale pečete jednoduše v troubě. Vyzkoušejte novinku pro úpravu kuřecího masa, kterou vám chceme doporučit! Stačí použít Maggi Nápady Křupavé nugetky s dipem.

Vybrat si můžete ze dvou atraktivních variant:

  • Křupavé česnekově-bylinkové nugetky s česnekovým dipem
  • Křupavé sýrové nugetky s paprikovým dipem.

maggi

Doporučujeme vyzkoušet obě varianty, oba tipy jsou opravdu chutné!

Příprava je velmi jednoduchá - nakrájíte kuřecí maso na kousky, namočíte v trošce oleje (stačí 3 lžíce), obalíte v obalovací směsi a dáte péct do trouby. Mezitím si z přibalené kořenící směsi připravíte dip - omáčku, která se k pečeným nugetkám skvěle hodí. Pro přípravu dipu můžete podle své chuti použít zakysanou smetanu nebo majonézu.

Výhoda pečení: Příprava nugetek v troubě vám umožní připravit chutné a křupavé nugetky s použitím menšího množství oleje než je potřeba při smažení! Pečení je také pro zažívání zdravější, při smažení vzniká přepálený tuk.

Receptura je bez přídavku glutamátu a konzervantů.

Více na www.maggi.cz a na http://www.maggi.cz/krupave-nugetky/

Křupavé kuřecí nugetky s dipem

Návod k přípravě:

Kuřecí prsa nebo stehenní řízky rozkrájíme na 4 kousky a namočíme v talíři do rostlinného oleje (stačí 3 lžíce oleje). Kuřecí kousky vyjmeme, necháme okapat a obalíme ve směsi po obou stranách mírným přitlačením. Obalené nugetky položíme na plech a pečeme asi 20-25min v troubě vyhřáté na 220 °C
(v horkovzdušné troubě na 200 °C).

O nugetkách jsme psali již v těchto článcích:

Ochutnejte nové Křupavé kuřecí nugetky s dipem
Vyzkoušeli jsme Křupavé kuřecí nugetky s dipem

Reklama