Co jsme mohli ochutnat?

Máslovou vánočku a Máslovu vánočku de luxe, která je oproti té klasické doplněna o citrusové tóny a je pletená z 9 pramenů. Také vynikající vánoční štolu plnou kandovaného ovoce a rozinek máčených v rumu. Z cukrárny, která je součástí každé z 15 pekáren Globus, jsme ochutnali kokosky, sněhovky, vánoční cukroví a vánoční tvary s ovocnou náplní. To nejlepší na nich je to, že je vše ručně a s láskou připravované cukrářkami a vše je vyrobeno pouze z  kvalitních surovin od tuzemských dodavatelů.
Co jiného jsme mohli ochutnat z řeznictví před Vánoci než úžasnou vinnou klobásu Globus, paštiku s brusinkami nebo telecí paštiku? Také tradiční sváteční pochutinu šunku Globus nebo Debrecínskou pečeni Globus a delikátní Telecí párky. Vše zpracováno podle tradičních receptur z čerstvého masa v řeznictví Globus přímo v zázemí hypermarketu.
 
Vše jsme společně ochutnali, jaké jsou recenze čtenářek a spřátelených bloggerek?
 
Žaneta
Ochutnala jsem párky a paštiky a musím říct, že se úplně rozplývaly na jazyku. Totéž platí i pro sladké výrobky, od cukroví po vánočku – jednoduše výborné!
 
Martina
Cukrárske pečivo bolo vynikajúce a poctivo i chutnalo. Chválím a ďakujem za ochutnávku.
 
Dominika
Šunka Globus – vynikající. Paštiky překvapivě chutné, ale co mě nadchlo, byla vinná klobása. K cukroví se mi nedostává slov chvály. Ochutnávku jsem si užila parádně.
 
Klára T.
Ochutnala jsem úplně všechno a bylo to vynikající.

 
Klára W.
Paštika s brusinkami – moc dobrá, má jemnou a vyváženou chuť. Vinná klobása také. Chutnal mi chléb Horal – ten je vynikající. Skvělé a vláčné jsou kokosky.
 
Nora
Bylo příjemné ochutnat výrobky Globusu, jsou velmi dobré. Paštiky, šunky, párky a vinná klobása jsou prostě klasa! Z pekárenských výrobků mi chutnala vánočka a kokosky.
 
Míša
Všechny výrobky Globus, které jsem ochutnala, jsou naprosto luxusní a snažila jsem se ochutnat vše.
 
Jana
Již po několikáté jsem ochutnala vánočku, kterou v Globusu pravidelně kupuji. Letos ji dokonce posílám kamarádovi do Anglie, aby ochutnal, co se v ČR peče. Moc se mi líbí i sladké pečivo ve tvaru hvězdičky a stromečku, připadá mi to jako skvělý nápad. Budu je podávat návštěvám ke kávě. Z řeznických výrobků za mě vede velmi povedená paštika s brusinkami. Je jemná a chuť brusinek je velmi dobře rozložená.
 
Radka
Výrobky Globus znám a často pro ně jezdím, protože bydlím v Čakovicích a jsem s nimi spokojená. Jediné, co je pro mě novinka, je paštika s brusinkami, většinou si paštiky dělám doma, ale musím uznat, že tato je lepší. Vánočka je výborná, a i ostatní pekařské výrobky jsou na jedničku.
 
Květoslava
Ochutnávka řeznických produktů mě nadchla. Výborná paštika s brusinkami i šunka Globus a další výrobky nemají chybu. Z pekařských výrobků je vynikající vánočka, linecké i další cukroví. Ochutnávka mě oslovila a byla jsem nadmíru spokojená.
 
Hanka S.
Pro mě největší překvapení byla paštika s brusinkami. Vždy jsem odolala a nikdy si ji nekoupila. Ode dneška to bude jinak a velmi ráda ji přidám na svůj nákupní seznam. Velmi chutná byla vinná klobása. Na závěr jsem ochutnala vánočku de luxe, která byla příjemně vláčná a moc dobrá.
 
Hana J.
Slané pohoštění – nejlepší brusinková paštika, druhé místo vinná klobása a ani ostatní výrobky nemají chybu. Chléb Horal je můj favorit.
Sladké pohoštění – luxusní vánočka, krásně vláčné kokosky, štola výborná. Ale slané je slané.
 
Zora
Šunka Globus vynikající, vinná klobása výborná a telecí párky také. Nejvíce mi však chutnala paštika s brusinkami. Chléb výborný, ochutnala jsem oba nabízené druhy. Úžasná vánočka a vynikající cukroví, nevyplatí se péct doma. Jsem nadšená a Globus se stane mým oblíbeným nákupním hypermarketem.
 
Aneta
Telecí paštika se rozplývá na jazyku, taktéž paštika s brusinkami je lahodná a velmi chutná. Žitný chléb je kvalitní a chutný. Štolu nepeču, ale velmi mi chutnala, zakoupím. Cukroví peču doma, ale jsem překvapená, jak chutné cukroví je z Globusu. Hodnotím jako vynikající.
 
Eva
Párky – křupavé, voňavé, vynikající. Paštika s brusinkami – slavnostní, delikátní. Šunka Globus – známe, osvědčená kvalita. Na vinnou klobásu jsem byla zvědavá a musím říct, že jsem lepší klobásu nejedla. Určitě ji koupím. Žitný chléb – výborný, znám a kupuji. Cukroví - pěkné na pohled a dobré na chuť. Moc děkuji za výbornou hostinu.

 
Budeme rádi, když naše testování bude vaší inspirací pro vánoční nákupy!
 
Naše články:

Videoreportáž: Redakce vyzkoušela nákup v Globusu se službou Scan&Go http://zena-in.cz/clanek/videoreportaz-redakce-vyzkousela-nakup-v-globusu-se-sluzbou-scan-go
 
Čtenářská akce v Globusu: Testovaly jsme službu Scan&Go, jaká jsou naše hodnocení? http://zena-in.cz/clanek/ctenarska-akce-v-globusu-testovaly-jsme-sluzbu-scan-go-jaka-jsou-nase-hodnoceni
 
 

Reklama