Hledáte praktický a funkční dárek? Přinášíme vám inspiraci pro ženy, muže i děti.

Tip na vánoční dárky pro ženy:

LED LENSER NEO

dárky

Kompaktní a lehký design předurčuje čelové svítilny LED LENSER® NEO k tomu, aby se staly vaším průvodcem, kterého si můžete vzít všude s sebou. Tato cenově výhodná čelová svítilna nabízí technické funkce v obvyklé kvalitě LED LENSER®. Mezi ně patří tři různé světelné režimy, nízká spotřeba energie a vysoký komfort. Vhodná je zejména pro běžce, chodce, turisty i cyklisty, kteří ocení nejen nízkou hmotnost, odolnost proti vodě a aerodynamický tvar, ale především také zadní červené světlo umístěné v zásobníku na baterie. Díky němu budete viditelní na silnicích z obou směrů. Ale možnosti využití jsou daleko širší, všude tam, kde je potřeba kvalitního svícení s kvalitou LED LENSER® a její zárukou 7 let.

dárky

Kvalitu výrobku stvrzuje registrační samolepka s unikátním kódem 100% originál.

Cena: 799,-Kč

 

Leatherman SQUIRT® PS4

dárkyVypadá jako drobeček, ale ve skutečnosti je to pořádný silák. Multitool Leatehrman SQUIRT PS4 skrývá v drobném těle celkem devět plně funkčních nástrojů, které využijí jak muži při drobných domácích pracích, tak ženy, například při manikúře. Kromě tradičních „leathermanovských“ multifunkčních kleští obsahuje SQUIRT totiž také nůžky s pružinovým mechanismem a oboustranný pilník. Samozřejmostí je pak nůž z prémiové oceli, sada šroubováků a otvírák na láhve – nástroje, které se mohou hodit kdekoli a kdykoli. To vše se vejde do pouhopouhých 56,4 gramů oceli.

Leatherman SQUIRT PS4 tak snadno schováte do batohu či do kabelky a ani nepocítíte, že máte svoji malou dílnu stále po ruce. Vybírat lze navíc ze tří barevných variant: černé, modré a červené.

Cena: 1174,-Kč

 

Tip na vánoční dárek pro muže

LED LENSER SEO 7R

dárky

LED LENSER® SEO® 7R je ideální pro uživatele, kteří chtějí být šetrní nejen k životnímu prostředí, ale i ke své peněžence. Špičkový model SEO 7R je dobíjecí a nabízí větší světelný výkon než ostatní modely řady SEO. Inovativní funkce stmívání reguluje výkon světelného výkonu s ohledem na odraz světla od překážky, proto je možné se vyvarovat oslnění. LED LENSER® SEO® 7R spojuje ty nejlepší funkce řady v moderním designu.

dárky

Doporučená cena: 2 257 Kč (vč. DPH)

 

LEATHERMAN TREAD

dárky

Unikátní novinku přináší americký výrobce multitoolů Leatherman. Kapesní nářadí dostává zcela nový rozměr. Multitooly už vám nebudou zatěžkávat kapsy kalhot, můžete je nosit přímo na ruce. Exkluzivní náramek TREAT spojuje účelnost s designem. Na zápěstí pohodlně a elegantně uskladníte sadu šroubováků, otvíráků a imbusů. Téměř nikdo na první pohled nepozná, že se jedná o nářadí.

„Při rodinném výletu do Disneylandu mě u vchodu zastavila ochranka, že prý se snažím dovnitř pronést zbraň. Ve skutečnosti to byl náš multi-tool. Nechtěl jsem se ho vzdát, tak mě donutili vrátit se zpátky do hotelu. Strážce mě dokonce eskortoval sám, aby se přesvědčil, že se nebudu snažit vplížit do parku s něčím tak zabijáckým, jako jsou skládací kleště. To byla poslední kapka. Věděl jsem, že musí existovat způsob, jak si vzít nářadí kamkoli – včetně letadla,“ popisuje sám ředitel společnosti Leatheman Ben Rivera moment, kdy se mu v hlavě zrodil nápad na výrobu praktického náramku a dodává: „Nástroje do náramku si můžete namixovat a zkombinovat dle libosti, skoro jako aplikace v iPhonu.“

Pětadvacet druhů kapesních nástrojů už nejde mít více po ruce. Od teď je budete nosit přímo na ní.

K dostání ve stříbrné a černé variantě.

Doporučená cena: 5433,-Kč

 

Tip na vánoční dárek pro děti

dárkyLetherman LEAP – První multitool pro děti

Zkušenosti a šikovnost – nikoli věk rozhoduje o tom, kdy by dítě mělo dostat svůj první multitool. Podstatou malého a robustního Laethermanu Leap je naučit začínající kutily či děti správně a bezpečně manipulovat s nářadím. Šroubováky, nůžky, kleště, pilka – to vše je uzavíráno do ergonomicky tvarované rukojeti tak, aby se minimalizovala možnost poranění. I tak by ovšem děti neměly multitool LEAP používat bez dozoru dospělého! Čepel nože je odnímatelná a zodpovědná osoba jím může multitool dovybavit až v případě, kdy má mladý kutil dostatek zkušeností a opatrnosti pro práci s extrémně ostrými nástroji z vysoce kvalitní oceli. Multitool LEAP slouží také k rozvoji jemné a přesné práce pomocí pinzety či pravítka. LEAP je tak ideálně prvním multitoolem pro dítě,které se teprve učí bezpečně manipulovat se základními nástroji. K dostání je ve třech barvách – červené, modré a zelené.

Cena: 1884,-Kč

 

Svítilna B5R

dárky

Německá značka Led Lenser nabízí milovníkům kol unikátní svítilnu Led Lenser B5R. Ta výkonem až 180 lm zajistí, že bude jezdec velmi dobře osvětlen na potemnělých silnicích a při jízdě tmou uvidí až do vzdálenosti 120 m. V neposlední řadě svítilnu cyklista využije i při zastávce či v cílové destinaci. Led Lenser B5R se totiž dá velmi jednoduchým mechanizmem sejmout z řídítek a připevnit na čelenku. Tudíž se dá využít jako velmi výkonná čelovka, která se dá případně nasadit přímo na cyklistickou helmu. Svítilnu B5R tak využijete nejen během jízdy, ale i v kempu ve stanu, či při večerní vycházce.

Svítilna je vybavena i varovným červeným světlem vodným pro zadní osvícení kola či osoby. Pro lepší komfort a bezpečnost však doporučujeme přikoupit i zadní cyklistickou blikačku B2R.

Při koupi obou svítilen najednou získáte výhodnou cenu 1922,-Kč.

 

Více na www.leatherman.cz

Reklama