Nevíte, co dát letos pod stromeček svému synovi, synovci, kamarádovi... Zkrátka někomu, kdo ještě ani nevyfasoval občanku, ale chce být pořádně „hustej“? :) Knížka Vítejte v Klubu trapáků může být jednou z mála, kterou si rád přečte!

Nakladatelství MOBA přišlo před pár týdny s naprostou novinkou určenou starším dětem. Do češtiny nechalo přeložit světově oblíbenou knihu Vítejte v klubu trapáků od N. H. Kowitta otevírající celou sérii příběhů o třídním outsiderovi Dannym. Zájem o knihu jen potvrdil heslo, s nímž se tato edice začala vydávat – kniha, která vyvolá u dětí závislost na čtení! No sláva! :)hhhhh

Kniha Vítejte v klubu trapáků se již třetím týdnem drží mezi třemi nejprodávanějšími dětskými knihami u nás.

Vtipně vyprávěný příběh třídního outsidera, z něhož se díky výtvarnému nadání stane všemi uznávaným borec, doprovázejí i vydařené ilustrace.

Co si o knize myslí třeba desetiletý Adam? „Knížka je fakt hustá a cool. Přečetl jsem ji za ani ne jeden den (má jenom 213 stránek, takže v pohodě). Řekl bych, že ji můžou číst holky i kluci. Těším se na další díl.. Už mám několik jí podobných, ale tahle je zase trochu jiná a to mě bavilo.

Více informací o knize najdete na www.mobaknihy.cz.

Zdroj a foto: tisková zpráva

 

 

Reklama