Která malá holčička by si nepřála jednorožce? Udělejte jí tento rok radost a nadělte jí pod stromeček krásného jednorožce Starlily.

Starlily je magický jednorožec, který umí celou řadu věcí. Starlily vás poslouchá a pohybuje přitom hlavičkou nebo jednorožeckopýtkem. Velmi ráda se mazlí. Vydává několik zvuků, při nichž se jí rozsvítí roh, který se zbarvuje podle toho jak se Starlily cítí.

K večeru stejně jako vaše dítě začíná být Starlily unavená, proto ji postavte na poličku a ona za chvilku usne. To poznáte, protože roztomile bude pohybovat nosíkem a pochrupovat. Víte, jak ji ráno probudit, aby měla opět veselý den? Vezměte cukrovou jahůdku a přiložte ji k puse. To, že má hlad, poznáte i tak, že její roh se rozsvítí zeleně. Je snadné uhodnout, že Starlily jahůdka chutná, protože začne vydávat zvuky. Jakmile bude Starlily nakrmená, je čas začít si hrát. Zaručujeme, že Starlily a vaše holčina budou nejlepší kamarádky, které na sebe nedají dopustit.

Jak si můžete hrát?

Jednoduše, stáhněte si zdarma aplikaci „My Magical Unicorn app“. Aplikace vám nabídne několik možností her jako například: Sad cukrových jahůdek, Krystalovou jeskyni, Duhové vodopády nebo Strom přání. V Aplikaci taky uvidíte, jak se Starlily cití. Opět zde platí pravidlo, čím více si hrajete se Starlily a aplikací, tím více možností virtuální hry se vám otevírají.

Podívejte se na video:

Reklama