Máte pro vás tip na dárek, který udělá radost malé parádnici, slečně se smyslem pro humor, nebo kamarádce se smyslem pro recesi. Věnujte jim hravou pletenou čepici.

Dobrých a vtipných nápadů na drobné dárky nikdy není dost. Zvláště pokud potřebujete dokoupit ještě nějakou maličkost, nebo nechcete utrácet horentní sumy. Předem upozorňuji, že tenhle tip rozhodně nepotěší škarohlídy, urážlivě a vztahovačné. Je pro holky, které nepostrádají smysl pro humor. Stejně jako naše modelky Pavla s Kristýnou, které se s těmito čepicemi pěkně vyblbly.

Čepice panda se skvěle hodila k bílému kabátku s černými čamarami, hnědá čapka zase doplnila kožíšek s leopardím vzorem. Vše jsme vybrali v butiku After Shock ve Freeportu

Podívejte se na obrázky

Co čeká návštěvníky Freeportu v prosinci?

Zejména milovníci módy a světových značek budou v prosinci na vrcholu blaha. První a největší outlet u nás, Freeport, totiž kromě klasické nabídky připravil i speciální vánoční akce, během kterých budou ceny padat pod bod mrazu. Už od 7. 12. tu začínají vánoční výprodeje a o týden později, tedy 14. 12. Se návštěvníci mohou těšit i na moderovaný program přímo ve Freeportu.

Jeho součástí budou workshopy pro děti i dospělé, hudební vystoupení, dekorování obří vánoční hvězdy a samozřejmě mnoho a mnoho slev a speciálních akcí.

Ještě jste v outletu nebyli?

Přijeďte v prosinci do Freeportu a poznáte výhody zdejších nákupů.  Najdete tu dobíhající, ale i aktuální kolekce světových značek, za které tu však zaplatíte mnohem méně peněz - ceny jsou mnohdy až o 80 % nižší. Najdete tu sezónní zboží, sportovní vybavení, ale také značky, které mají zastoupení pouze zde. Ve Freeportu je příkladem britská módní značka Aftershock London oblíbená třeba u Madonny či Helen Mirren nebo třeba luxusní šperky Frey Wille. Svůj butik tu má nově i kultovní brand Calvin Klein či ne zcela známý MASH.

Plánujete-li tedy doplnit šatník značkovými, avšak cenově příjemnými kousky, koupit svým blízkým něco hezkého a navíc si užít příjemnou předvánoční atmosféru, je Freeport tou pravou volbou.

Více na www.freeport.cz. První outletové centrum v České republice.

freeport

Reklama