.

Tip na vánoční dárek – exkluzivní balíček od jedničky na trhu v dermatologii

Dárky

Tip na vánoční dárek – exkluzivní balíček od jedničky na trhu v dermatologii

Vánoce se blíží a s nimi i každoroční starost s tím, jak udělat svým blízkým radost a zvolit ten správný dárek. Nebo jste v situaci, kterou asi každý z nás zná, kdy na něj rodina ze všech stran útočí s dotazy typu: „A co chceš letos pod stromeček?" „Třeba nějakou kosmetiku"? Jenomže odpověď není tak jednoduchá, protože máte citlivou pleť, které každá kosmetika nesedí, a přitom byste nutně nějakou potřebovala!

Už nemusíte váhat, máme pro Vás tip!

La Roche-Posay - dermatologická značka č.1 na trhu, která se specializuje na citlivou pleť, přichází s jedinečnou vánoční nadílkou. V lékárnách si můžete vybrat z 5-ti druhů vánočních balíčků pro každý typ citlivé pleti navíc s exkluzivním dárkem zdarma - řasenkou Respectissime Extension v hodnotě 450,- Kč.

p

Dle výzkumů má 70% žen citlivou pleť a tak s tímto dárkem nemůžete udělat chybu!

Představme si tedy blíže všech 5 vánočních balíčků:

Nutritic

La Roche-PosayPéče, která transformuje 4 projevy suché a citlivé pleti - pnutí, citlivost, ztrátu pružnosti, drsný povrch pleti.
Dvojí inovace v přípravku Nutritic nabízí komplexní ochranu a zklidnění suché a velmi suché pleti díky Biolipidům a textuře Surfine.
Biolipidy: Vyvážená kombinace 11 biologických lipidů vybraných pro jejich výživné a zklidňující vlastnosti. Posilují přirozenou kožní bariéru, a tím zajišťují její lepší ochranu.
Textura Surfine: Vytváří ochranný film pleti, okamžitě ji impregnuje lipidy bez zanechání mastného efektu. Transformuje pleť již po první aplikaci.
Nutritic je dostupný ve dvou variantách - pro suchou a velmi suchou pleť.

Cena vánočního balíčku Nutritic je 530 Kč.

Toleriane

La Roche-PosayZklidňující emulze, která řeší problémy spojené s citlivou, intolerantní, až alergickou pletí. Výrazně snižuje reaktivitu a diskomfort pleti již během několika dní díky svému složení - termální voda z La Roche-Posay zklidňuje podrážděnou pleť, Skvalen posiluje kožní bariéru a chrání ji a Glycerin pleť hydratuje.
Zklidňující emulze Toleriane je dostupná ve dvou variantách - pro suchou a normální až smíšenou pleť.
Řada Toleriane obsahuje také Odličovací čistící emulzi a Odličovač očí v ampulích (balení přizpůsobeno potřebám citlivých očí, vhodné i pro cestovní účely).

Cena vánočního balíčku Toleriane je 510 Kč.

Hydraphase Intenzivní

La Roche-PosayIntenzivní hydratační péče, která dodává pleti vlhkost okamžitě a dlouhodobě. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, která pleť hydratuje a dodává jí pružný vzhled. Péče je balena v novém speciálním balení, které chrání formuli a zabraňuje kontaminaci aktivních látek.
Intenzivní hydratační péče je dostupná ve dvou variantách - pro suchou
a normální až smíšenou pleť.
Řada Hydraphase obsahuje také Hydratační péči s ochranou před UV zářením a Komplexní péči o oční kontury.

Cena vánočního balíčku Hydraphase Intenzivní je 510 Kč.


Redermic [+]

La Roche-PosayIntenzivní zpevňující péče proti vráskám. Podporuje syntézu kolagenních vláken pleti, vyplňuje i hluboké vrásky. Obsahuje Neurosensin, který bojuje proti mikropodráždení pleti, které urychluje stárnutí všech typů pleti.
Redermic [+] je dostupný ve dvou varintách - na normální a smíšenou pleť a na suchou pleť.
Řada Redermic [+] obsahuje také oční krém, který vyhlazuje vrásky v očním okolí.

Cena vánočního balíčku Redermic je 790 Kč.

Substiane

La Roche-PosayRekonstituční péče proti stárnutí. Každý den obnovuje kožní substanci a remodeluje kontury obličeje. Obsahuje Pro-Xylane™ ve vysoké koncentraci a navrací tak pleti pevnost a soudržnost. Arginin a Serin vyhlazují a hydratují pleť zachycováním vody na povrchu pleti.
Substiane je dostupný ve dvou varintách - na normální a smíšenou pleť a na suchou pleť.
Řada Substiane obsahuje také oční krém, který vypíná pleť v očním okolí.

Cena vánočního balíčku Subtiane je 825 Kč.

Už jste rozhodnutá? Nebo ještě váháte? Tato jedinečná cenová nabídka bude pouze na Vánoce!
Nyní pro Vás máme ještě jednu zajímavou možnost! Vánoční balíček od kosmetiky La Roche-Posay vyhrát v soutěže na Žena-in, zkuste své štěstí ZDE.

   
24.11.2010 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme