.

Tip na vánoční dárek - dárkový certifikát studia Bomton!

Dárky

Tip na vánoční dárek - dárkový certifikát studia Bomton!

Chcete dopřát svým blízkým chvíle pohody a hýčkání? Darujte vánoční dárkové certifikáty! Zakoupíte ve všech studiích Bomton. Platnost je 6 měsíců od data zakoupení.

bomton

Kadeřnická a kosmetická studia Bomton v Praze poskytují svým zákazníkům kompletní servis s garancí špičkové péče a služeb s tradicí již od roku 1995

Pracují s profesionálními vlasovými značkami L´Oréal Professionnel, Kérastase Paris a Redken (Bomton Loft studio) a s luxusní kosmetikou La Prairie a Juvena. Provádí dále prodlužování vlasů Hair Extension So.Cap, trvalé narovnávání vlasů systémem Bio Ionic, prodlužování řas Extreme LashesTM a využít můžete i služeb manikúry či pedikúry Jessica. V Bomton Centru krásy - spa&wellness na Václavském náměstí na vás čeká řada zkrášlovacích procedur pro vaše tělo i mysl - tělové zábaly, peelingy, vanové koupele a různé druhy masáží. K dispozici je zde fitness&kardiozóna, přístrojové speciální aplikace pro hubnutí a formování postavy a solária. Aktuální novinkou tohoto studia je aplikace trvalého implantátu Meta-Crill® pro napravení estetických nedostatků. Bomton studia dále nabízejí speciální službu TOP IMAGE, který zahrnuje kompletní proměnu image v souladu s osobností zákazníka a službu TOP RELAX, speciální programy spa&wellness péče pro celkovou relaxaci.

Pro zákazníky je připraven věrnostní program Bomton Beauty Card se systémem stálých slev a zajímavých benefitů.

Chcete dopřát svým blízkým chvíle pohody a hýčkání?

Darujte vánoční dárkové certifikáty!

Zakoupíte ve všech studiích Bomton. Platnost je 6 měsíců od data zakoupení.

Více na www.bomton.cz

 

 

   
15.11.2011 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme