Bulvár

Tip na tento víkend: Festival Mighty Sounds v Táboře

Festival Mighty Sounds - největší festival svého druhu ve střední Evropě přizval americké punkové ostré hochy Anti-Flag, jamajské ska matadory The Skatalites i s velmi oblíbenou Doreen Shaffer a punk rockové Pennywise z Kalifornie.

Festival Mighty Sounds

Festival, jehož sedmý ročník se uskuteční 15.–17. července 2011 na letišti Čápův Dvůr v Táboře nabízí 90 kapel, které se představí na 3 z celkových 7 festivalových scén. Jedna scéna (stan) bude vyhrazena pro divadelní spolky a různé netradiční projekty, 3 scény obsadí djs.

Mighty Sounds nabízí letos opravdu bohatý mix toho, co aktuálně hýbe světem punku, ska, reggae, rockabilly, rock´n´rollu a příbuzných žánrů. Zároveň dává možnost slyšet a vidět opravdové legendy, jak potvrzují poslední přírůstky v line-upu.

Kromě kapel, které jsou k nalezení na stránkách www.mightysounds.cz, bude na festivalu opět k vidění i celá řada performerů či workshopů. Návštěvníci dostanou možnost zahrát si fotbal nebo nohejbal a opět je připravena i celá řada dalších specialit v podobě adrenalinových sportovních exhibic, světelných instalací rozmístněných v areálu, klidových a relaxačních zón či dětského koutku. Mighty Sounds, jenž je svoji dramaturgií na české festivalové scéně naprosto unikátní, tradičné nabídne na třech svých scénách i širokou paletu djských setů. Pořadatelé chtějí vyjít vstříc všem milovníkům dubu, junglu, dnb, reggae, dancehallu, ale i soulu či čistokrevného tekkna.

Stejně jako loni se budou na festivalu také zapalovat svíčky pro neziskovou organizaci Světlo pro svět a přispívat se tak bude na operace očí v Africe.

Lístky lze ještě teď pořídit v sítích Ticketpro, Ticketstream, Ticketportal a Eventim za 890 Kč.

MIGHTY SOUNDS vol. 7
15.–17. července 2011
Tábor, letiště Čápův dvůr
www.mightysounds.cz
www.facebook.com/mightysounds

   
14.07.2011 - Společnost - autor: (red)

Komentáře:

  1. [1] capar [*]

    jj...MS...všem doporučuji...právě balím a zítra ráno hurá směr Tábor :))

    superkarma: 0 14.07.2011, 14:39:50

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme