Staňte se na večírku nebo na společenské akci neodolatelnou ženou. Přinášíme vám tip na krásné šaty, ve kterých zazáříte. Jaké šaty se vám nejvíce líbí?

Růžov頡aty French Connection Lula

 

Jednotlivé šaty si můžete zakoupit na www.zoot.cz, stačí přímo kliknou na fotku vámi vybraného produktu.

 

Postarejte se o své choulostivé oděvy, které se těžko žehlí

Hedvábná blůza, plisovaná sukně, kašmírový svetr nebo padnoucí oblek: napařování vždy představuje neuvěřitelně účinný způsob, jak oděvy vyhladit nebo osvěžit, a to i ty, které se obtížně žehlí.
Vyzkoušejte napařovače Philips

nap

Napařovač Philips Steam&Go je ideální pro poslední úpravy a obtížně žehlitelné oděvy a ropzhodně k němu není potřeba žehlicí prkno, bez problémů si poradí bez něj! Vyznačuje se snadným a rychlým použitím a je dokonalým doplňkem vaší žehličky. Elektrické čerpadlo zajišťuje nepřetržitou páru pro snadné a rychlé odstranění záhybů.

Ruční napařovač je lehký a pohodlně se používá díky ergonomickému a kompaktnímu designu. Stačí stisknout spoušť a rychle odstranit záhyby pomocí nepřetržité páry. Horká pára zabije až 99,9 % bakterií na oděvech a pomáhá oddálit praní a chemické čištění.

Napařovače Philips nyní v obchodech Datart s 90 denní zárukou vrácení peněz

Rychle vyhladí záhyby nebo osvěží oblečení. Naše napařovače na oděv Philips se rychle zahřejí a jsou bezpečné pro všechny druhy látek, včetně těch nejjemnějších.

  • Ruční napařovač oděvů GC320/55

  • Napařovač oděvů se stojanem GC536/35

  • Ruční napařovač oděvů GC440/47

Více inspirace najdete na stránkách www.philips.cz

Advertisement

Reklama